Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » El sem merem hinni. Most...

El sem merem hinni. Most teszteltem egy nagyon erős két csíkosat Lillyvel (1-es pontosságú). Mennyire pontos ez a Lilly? Elhihetem?

Figyelt kérdés
PCO-s vagyok és már több mint egy éve tervezzük a terhességet. Mensim csak 2-3 havonta volt, peteérésem meg szinte egyáltalán nem. Utolsó mensim szept. végén volt. Azért nem is teszteltem, mert mindig szokott késni pár hónapot!De nagyon aggaszt valami.A doki felírt nekem Merckformint PCO-ra, amit már 5 napja szedek.Most nem tudom mit csináljak. Hagyjam abba vagy nem? Ha nem hagyom abba, nem lesz tőle baja a babámnak? Mikor elkezdtem ezt a Merckformint, már akkor terhes voltam, csak nem tudtam róla. Légyszíves segítsetek Nekem!
2008. dec. 2. 06:17
 1/10 anonim válasza:
100%

A legbiztosabb, ha fölhívod az orvost és elmondod neki ezt, úgyis ő kezel. Ha nem tudod őt elérni, egy gyógyszerész is tud talán segíteni. Csak minél előbb derítsd ki!


És gratulálok! :)

2008. dec. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Merckformint ne hagyd abba, ha PCOS vagy, mert megnő a vetélés esélye. Olvass utánna, a 12. hétig szedni kell, és utánna sem hirtelen kell leállni.
2008. dec. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia , szerintem nagyon jó teszt a Lilly, én is mindíg ezzel teszteltem és soha nem tévedett. Gratulálok a babádhoz, a gyógyszerrel kapcsolatban pedig mindenképp kérdezz meg egy orvost vagy gyógyszerészt.
2008. dec. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is minél hamarabb menj orvoshoz! MAjd ő megmondja ,hogy mit kell tenned! Lehet, hogy elég, ha telefonon beszéltek, ha esetleg nem érsz rá, hogy személyesen felkeresd! Sok sikert és írj, hogy mi újság!

2008. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Sikerült a dokimat elérni telefonon és azt mondta,hogy hagyjam abba a merckformint.Hát nem tudom, azért elég bizonytalan volt.Egyébként most du. is teszteltem egy nagyon erős pozitívat.:-)Holnap du. megyek hozzá UH-ra.Puszi nektek!
2008. dec. 2. 15:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

EZ NAGYON JÓÓÓ! Sok sikert az uh-ra! Akkor ott a baba, ha már erős pozitív volt! Meg így többet tudtok majd az orvossal is beszélni személyesen! MAjd írj mit látott a doki!Petezsákot vagy már szívhang is van esetleg :):):)!!!

2008. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi volt uh-n? Mit mondott a doki???

2008. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök, mert látszódott már a petezsák. A doki azt mondta,hogy nagyon vigyázzak magamra, mert nálam (vagyis PCO-oknál)nagyon nagy a vetélés kockázata. Szóval napi 180g szénhidrátot engedélyezett és azt mondta,hogy mégis csak szednemm kell tovább a Merckformint.Jövő7 vas.megyek hozzá UH-ra, remélem akkor már szívhangot is lehet majd hallani!
2008. dec. 5. 06:40
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

GRATULÁLOK!!! Akkor pihenj sokat!Remélem meg tudod tenni! Vigyázz magatokra! Sok boldogságot, és probléma mentes babavárást!! "É"

2008. dec. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon nagy gratula!
2008. dec. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!