Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A méhnyak és a méhszáj fizikai...

A méhnyak és a méhszáj fizikai tulajdonságai alapján mikor lehet következtetni a teherbeesésre?

Figyelt kérdés
Ahogy az ovulációt is előjelzik a változásai a ciklus során, esetleg számít valamit a fogantatás szempontjából, hogy hogyan változik a helyzete, keménysége, nyitottsága az ovulációt követően, ami már a terhességre utalhat?
2021. jan. 13. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
61%
Hű ha....ne turkálj magadban soha....hidd el hallottam én is ha fent van a méhszáj és zárt akkor baba....ez nagyon sok esetben nem igaz. Hidd el ha terhes leszel azt észre fogod venni időben. Nem kell hozzá más majd veszel egy tesztet és hajrá hátha pozitív...
2021. jan. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem kézmosás után nincs vele gond, ha az sem gond, mikor a partner turkál benne.
2021. jan. 14. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!