Még lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Holnap van a nemvárt, de ebben a hónapban nem duzzadtak meg a melleim ovukor (ez eddig 2x fordult elő, mind2x terhesség miatt) illetve nagyon sokat járok pisilni.

Ma teszteltem a DM-es kb 400ft-os teszttel (2db-os szürke doboz, zöld tesztcsík) negatív lett. Vajon ebből még lehet valami? Vagy ha baba van már kimutatta volna? :/

Tényleg a mellduzzanat elmaradása nálam sose szokott lenni csak ha terhesség volt. Kicsit aggaszt.



2021. jan. 16. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Amíg nem jön meg, még bármi lehet. Nekem nemvárt után 4 nappal lett csak pozitív tesztem. Szurkolok!
2021. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, remélem még nekem is pozi lesz később.

Azért aggódok, mert eddig 2 kémiai terhességem volt csak, és azok is már ilyenkor elég jól látható pozit mutattak. Persze drágább teszttel. Mostmár megvárom és ha esetleg késik 2 napot csak akkor próbálom újra.

2021. jan. 16. 10:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Még mutathat később, amíg nem jön meg, van remény. Egyébként ugyanígy vagyok, holnap a nem várt, ma reggeli negatív:(
2021. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mára vártam, de eddig semmi. Nagyon jelét sem érzem. Reggel még mintha meg akart volna jönni, de azóta már az is elmúlt. Drukkolok neked is 🤞
2021. jan. 17. 15:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm én is neked!:)
2021. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

3/5-ös mi újság veled?

Nekem még mindig nem jött meg, teszt full negatív, azóta is érzem hogy meg akar már jönni de egyszerűen nem jön :/

2021. jan. 19. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt érzem, tesztet újat nem csináltam, mert kicsit barnáztam és úgy gondoltam megjön, de még semmi. Furcsa. Lehet nálam kis lelki dolog közre játszik, ha nem sikerül, el kell kezdenem a gyógyszereket, mert a következő alkalom már inszem. Jó lenne, ha anélkül sikerülne:)
2021. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én most jutottam már el oda, hogy feladom :D

Már idegesít, hogy nem jön meg pedig tudom, hogy nincs baba. És még a megjön érzés is elmúlt ma reggelre....

Úgylátszik valami hormon zavar lett, pedig sosem késik. Úgyhogy ha még jövőhéten sem lesz semmi, dokihoz elmegyek.

Ez sokkal de sokkal rosszabb, mint mikor megjön és azért csalódott az ember. Most idegeskedhetek azon, hogy miért nem jön meg.

2021. jan. 20. 09:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen elhiszem, ugyanúgy érzek, pont, hogy fontos lenne, ne legyen gond nekem sem az inszem miatt. Inkább akkor jöjjön meg.
2021. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, nekem ma megjött :D
2021. jan. 21. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!