Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára vártam a nemvartat, a...

Mára vártam a nemvartat, a semmiből iszogat eris görcseim jöttek jöttek mégsem jött meg meg. Mi lehet?

Figyelt kérdés
28.napon vagyok.menstruacio előtt mindig pecsételek egy két napot de most az sem jelentkezett. Egy oraja viszont a semmibol hirtelen nagyon eros gorcseim jöttek elő, most a 2 algoflex m meg a forró víz segített. A reggeli tesztem negatív és azóta sem jött meg. A hom 37 estenkent raz a hideg már napok óta. Mi lehet a baj? Talán endomettiozisom van?

2021. jan. 16. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem látunk beléd honnan tudjuk?
2021. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tapasztalatra lennék kíváncsi hogy volt e már hasonló másnak is?
2021. jan. 16. 14:40
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi pénzért fejeznéd be ezeket a kérdéseket? Már unalmas. Bele vagy b.zulva a terhességbe, bebeszélsz magadnak tüneteket. Fejezd be!
2021. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Tapasztalat? Te azt várod, hogy valaki leírja, hogy terhes vagy! De nem leszel terhes.
2021. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még nem írták.ki ezzel kapcsolatban kérdést, de látom itt nem csak nekem lenne szükségem pszichiáterre. Köszönöm a segítséget.
2021. jan. 16. 14:49
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező hiába keresel olyat akinek volt mert nem vagyunk egyformák. Nem lehet egy-két tünetre bealapozni az e.metr.-t. Orvosok is alapos kivizsgálás után állapítják meg. Nekem pl e.metr.-ra utaló tüneteim vannak a nyavajás menzeszem miatt, mégsem vagyok beteg.
2021. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Most ha itt valaki azt mondja nála ezek voltak a tünetek, te attól terhes leszel?

El kell tudni fogadni ha a teszt negatív.

Valószínűleg este, reggel megjön. Ne feszül rá ennyire.

2021. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha ma van a nem várt akkor már pozitív kellene legyen.

Nekem nem várt előtt 5 nappal halvány pozi volt. Nem várt napján pedig erős 2 csíkos.

2021. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Csinálj nyugodtan több tesztet is egy-két nap múlva. Lehetett most valami miatt később is az ovuláció.

A rosszindulatú válaszolókkal ne törődj!

2021. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Na mi lett?
2021. jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!