Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvàrtam 5 nap helyett 2...

A nemvàrtam 5 nap helyett 2 napot volt meg, és nem is görcsöltem ahogy szoktam,2napja ég a gyomrom, és egész nap àlmos fàradt vagyok. Teszteltem és negativ lett. Lehetek igy is terhes? 28 nap a ciklusom mindig pontos.

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
A vérzés milyen volt? A maradék 3 napban semmi sem jelentkezett?
2018. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem csomos szokott lenni, most is volt de jóval kevessebb. Szombaton reggel jött meg vasàrnap estig, vasàrnap éjjel màr rózsaszin lett, hétfőn kis barna nagyon halvàny rózsaszin kiséretében azóta semmi
2018. aug. 29. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2018. aug. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. aug. 29. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Az anyukám velem 3 hónapig menzeszelt rendesen, én a fiammal az első két hónapban elsőre gyengén, másodikra azt mondták nincs itt már baba, de volt, pedig 10 napig véreztem csak szigorú fekvés mellett is mg meg minden egyéb mellett, és ritka, de megeshet. Tesztet csinálj!
2018. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mármint pár nap múlva mégegyszer! lehet még korai, nekem 6 hetes terhesen mutatta csak ki mikor véreztem.
2018. aug. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!