Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikozik most valaki?

Picihasim kérdése:

Lombikozik most valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van kedvetek beszélgetni? Én most kezdtem az elsőt, jovo heten leszivas.



2021. jan. 16. 19:32
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/270 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Tegnap nekem volt negatív a teszt. Ma újra csináltam (ET+11.nap), 10-es érzékenységűvel, és halvány pozitív.. Félve, de örülök neki. eddig még sosem volt látható csík egyik tesztemen sem az 5 év alatt, remélem nem a teszt bolondozik velem. Csak 25-ösök vannak már itthon, így a szerdai vérvételig max kedden még rá nézek, hátha azon is fog látszódni :( írjatok lányok, h nektek majd h alakul.
2021. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/270 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. A 6.nap még nemsok. Nekem sincs tünetem mostanság, ET után volt 3 napig szurkálás ugyanazon a ponton, aztán elmúlt.. Most a derekamba nyilalgat néha, ez is fura, de szinte semmit se érzek.. Ez nem. Jelent semmit.
2021. febr. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/270 anonim ***** válasza:
Jaj de jó gratulálok , 🙏👏
2021. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/270 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Olvastam sok véleményt a predictor earlyvel, h fals eredményeket is ad.. Veszek egy jobbat, az a biztos. Azért még reménykedem.
2021. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/270 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök és szívből gratulálok ♡

Ez hatalmas ajandek. Remelem minden igy is marad.


En most vagyok et6nap, holnapra nem varom. Van egy kis gorcs es a bugyimon egy kis halvány barna csík.

Elegge elkeseredett vagyok, sokat sírtam is, valahogy úgy érzem nem sikerül.

Nem tudom, hogy a beagyazodas lehet e a 6dik nap, vagy csak meg akar jönni.


Szerdan vervetel.

2021. febr. 7. 19:16
 116/270 anonim ***** válasza:
Nem biztos még hogy nem sikerült.Ne sírj.Ha esetleg nem jön össze akkor majd a következő
2021. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/270 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se keseredj el, bár én a rossz példa vagyok, mert a nem várt napjától folyamatosan fájt a hasam, derekam..viszont nekem olyan barna csík nem volt. A 6. nap esetedben lehet a beágyazódás befejezése, elvileg 6-7 nap amíg tart a folyamat. Szorítok, hogy sikerüljön!!!! Sajnos én még mindennap azóta is sokszor sírok, és éjjel kisbabával álmodtam...
2021. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/270 A kérdező kommentje:

Szegenykem. Elhiszem, hogy rossz érzés.


Igen lehet attól is, de olyan nehezen remélek.

Szerdan elvalik.

Jo lenne, ha beagyazodna a pici. Csak nem nagyon bízom, pont velem?!

2021. febr. 7. 21:13
 119/270 A kérdező kommentje:

En most vagyok et6nap, holnapra nem varom. Van egy kis gorcs es a bugyimon egy kis halvány barna csík.


Elegge elkeseredett vagyok, sokat sírtam is, valahogy úgy érzem nem sikerül.


Nem tudom, hogy a beagyazodas lehet e a 6dik nap, vagy csak meg akar jönni.



Szerdan vervetel.

2021. febr. 7. 21:26
 120/270 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok.. Ma csináltam egy 25-ös Gabriel tesztet, negatív, szóval a tegnapi halvány pozi biztosa tévedés. Legközelebb csütörtökön jelentkezem, addig meglesz a vérvétel eredménye.. Nekem semmi tünetem nincs, ma fájt picit a hasam, mint mikor még jönne, ami sztem nem jelent jót.. Várom h tudjam az eredményt, és ne kelljen használni ezeket a progeszteron készítményeket.. Bár inkább használnám, csak lenne kisbabám <3

Szomorú, hogy semmi bajom nincs, teljesen egészséges vagyok, nagyon sok vizsgálaton túl vagyok, és még így sem sikerül a 3. stimus lombik sem :( nem tudom meddig lehet ezt csinálni, mert a sok stimulálás nem tesz jót a szervezetnek, főleg ha ilyen sűrűn megy... Én meg nem bírok hónapokat, éveket várni kettő között, lassan 6 év próbálkozás után.

2021. febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!