Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikozik most valaki?

Picihasim kérdése:

Lombikozik most valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van kedvetek beszélgetni? Én most kezdtem az elsőt, jovo heten leszivas.



2021. jan. 16. 19:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/270 A kérdező kommentje:
Nem tudtok Tpre menni?
2021. febr. 3. 16:23
 72/270 anonim ***** válasza:
Irodai munkám van, viszont pont a múlt hétre esett az, hogy egy másik épületbe költözünk...Igyekeztem nem sokat pakolni, de így is itt voltam napi 9-10 órát. Többet ilyet nem csinálok az biztos! Ma beszéltem az orvossal, és sajnos 90 napot várni kell a következő beültetéssel, csak önköltséggel lehetne hamarabb. Azt mondta, hogy vagy a sejt volt nem megfelelő, vagy a méhnyálkahártya nem volt befogadóképes. Utóbbi nem tudom mit jelent, esetleg mit tehetnék még a javítása érdekében?
2021. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/270 anonim ***** válasza:
Szia majd fel ír neked méhnyálkára , nekem első nem sikerült , most mióta megjött azóta szedem estrofen , lenzeto kúp meg injekció tegnap kaptam Vissza egy 5 napos , fagyasztott 14 mm volt méhnyálka .
2021. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/270 A kérdező kommentje:
Nekem a 11 mm nyalkahartyara azt mondta nagyon jó. De ez még a beultetes előtti utolsó uhun volt penteken. Gondolom hétfőre még nott.
2021. febr. 3. 19:29
 75/270 anonim ***** válasza:
Pont így volt nekem is, az utolsó adat róla 11 mm...én úgy tudtam, hogy 10 fölött jónak számít. Lehet akkor a sejtekkel volt a gond...hiába volt 2 szép 5 napos :( Április 20-ig várni kell, nagyon hosszú lesz ez az idő...
2021. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/270 anonim ***** válasza:
Ti éreztek már valamit?
2021. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/270 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én sem tudtam megoldani, meg én úgy gondolom, hogy a 2 hét pihi se tesz jót. De mindenki másképp gondolja, tegye amit jónak lát. Ha ez nem sikerül, a fagyis beültetés után biztosan fogok egy hetet pihenni :( próbálok lassú üzemmódban dolgozni, de a 10.000 lépés minden nap összejött sajnos. Úgy irigylem akinek összejön elsőre. Minden lombikra kényszerülő pár megérdemelné.
2021. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/270 A kérdező kommentje:

En nem dolgozom az eleje óta. Bölcsiben dolgozom és féltem, hogy lezarjak a csoportot, es hiaba szurom magam karantenba kerülök.

Meg hajolni es cipekedni nem lehet, az en munkámban csak azt csinálom. Kis szék, földön ülés, hajolas...

Meg nekem van egy lanyom. 11 éves. Es en ugy dontottem egy lombikot próbálok meg csak. Es ezert igyekeztem megtenni ezert mindent.

Nem akarok több beavatkozast. Fagyibaba sajnos nem lett.

Nagy a rak kockázata a stimu miatt, plusz az endonak sem jo, jobban kiujul es szeretném meg a gyerekemet látni felnőni.

2021. febr. 3. 21:20
 79/270 A kérdező kommentje:
En faradt vagyok es nagyon faj a mellem. Sztem a progi miatt. Néha bal oldalon ahol vannak a kicsik mocorgast erzek.
2021. febr. 3. 21:21
 80/270 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem, meg talán azt, hogy rajtam kívül mindenkinek sikerül...pedig tudom, hogy másoknak is vannak nehézségek. Még nem tudom feldolgozni, minden jól indult, jó eredmények, semmi ismert betegségem nincs..talán a korom, ami hátrány, idén 39 leszek.
2021. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!