Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt ellenére terhesség?

Negatív teszt ellenére terhesség?

Figyelt kérdés

Ha már voltam terhes és voltak pozitív tesztjeim, akkor is fennállhat a lehetősége, hogy egy második terhességnél a teszt negatív legyen és a hcg ne választódjon ki a vizeletbe? Vagy akinél van ilyen, annak egy terhességnél sem lesz kimutatható hcg-je a vizeletben?


Második mensim maradt ki a tesztjeim negatívak. Csak gondolkoztam rajta elmegyek vérvételre, de, ha fölösleges, akkor nem mennék, hanem elnéznék inkább nőgyógyászhoz.


Köszönöm előre is a válaszokat.



2021. jan. 18. 11:28
A kérdező szavazást indított:
Minden terhességemnél működött a teszt.
Volt olyan terhességem is, amikor nem mutatta a teszt.
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem volt olyan mikor mèg a 7. hèten sem mutatta ki a teszt. Sajnos nem volt valami ok a babàval. Pont az utolsò negatìv tesztelès napjàn ment el.
2021. jan. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Kizártnak tartom.... nekem volt méhen kívülim, üres petezsákom, középidő után fogant fiam, mégis max 3nap késésnél kimutatta a leggagyibb teszt is.


Szerintem más van a háttérbrn mint baba...

2021. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Elképesztően ritka, hogy ne mutassa ki. Amikor nogyogyaszhoz mész, hogy “Hello terhes vagyok”, mindig az az első kérdése: teszt pozitív? Nem véletlen....
2021. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem megyek vérvételre :)
2021. jan. 18. 12:03
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon furcsa, a nővérem első kisbabáját teszt nem mutatta ki. Sajnos volt cisztája így gyakori vendég volt a nőgyógyászaton és egyszer csak látták, hogy van ott valaki, de végig negatív volt a teszt. A második terhességét már kimutatta a teszt. 😊
2021. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Lehet jobban járok, ha bejelentkezek dokihoz mielőtt a lehetséges 12. hetet betöltené a "terhesség" XD

Sajnos hajlamos vagyok panasz nélkül nem lépni semmit, tehát nekem az is megfelelne, ha fél évig nem jönne meg. (tudom, azért ez sem normális)


Mivel van már egy gyermekünk és szeretnénk neki majd egy testvért, ezért, ha gond van most célszerű orvoshoz menni. Mindig volt pajzsmirigy gondom, IR-em is volt, de a ciklusom rendszeres volt mindig. Csupán ezért lepődtem meg, hogy most már időben a második mensi is esedékes lenne és mégse jött meg. Van pár kósza tünetem is, nem túl erősek amik miatt 3 naponta bevillan, hogy mi van, ha mégis.... valószínű valami hormonom elcsúszott, bár milyen izgi lenne egy meglepi baba :D

De a válaszaitok alapján inkább számítok másra.


Köszönöm a válaszokat, majd megírom mit mondott a doki, ha eljutok hozzá. Lehet csak a pajzsmirigy bogyómat kell emelni.

2021. jan. 18. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom hogy alakul 🙂
2021. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Nekem az első terhességemnél 3 nappal mensi előtt mát pozitív lett. Másodikkal 5 nap késés után is negatív volt, majd 9. napon csináltam meg egyet és az már pozitív lett.

22 éves voltam, se ciszta, se semmi, babával is minden rendben :) Úgyhogy ilyen is van

2021. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekünk nehezen jön össze a kettesben töltött idő így a lehetséges együttléttől azért már másfél hónap is eltelt. Így tuti nem terhesség. Meglepne, ha az lenne... ezért is érdekelt lehet e hogy nem mutatja ki a teszt.
2021. jan. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!