Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes negatív teszt...

Lehetek terhes negatív teszt ellenére is ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal belevágtunk két hónapja a baba projektbe. A menstruációm mindig napra pontosan megjött eddig soha nem volt vele gond. Most viszont 5 napja már, hogy késik. Az első napon és tegnap is csináltam tesztet, de mind negatív. Van esély rá, hogy csak később kezd el termelődni a hcg a szervezetemben és azért nem mutatja még a teszt? Köszönöm ha válaszoltok!



2021. jan. 10. 16:39
 1/7 anonim válasza:
Elvileg nem, de ajánlom, hogy menj el egy nőgyógyászhoz.
2021. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy védekeztetek előtte? Ha gyógyszerrel az is bekavarhat.
2021. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Óvszerrel védekeztünk előtte. A melleim fájnak a hasamban pedig érzek néha ilyen szúrkálódást.
2021. jan. 10. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos mástól is késhet. Stressz, hormonzavar, stb.

De az is lehet hogy később volt ovud és még nincs elég hcg a szervezetben. Amíg nem jön meg addig megvan az esély. 😉

Milyen erősségű tesztet használtál?

2021. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lett vegul? Nem irod meg nekunk ?
2021. jan. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem egyanez a problémán

Csak már lassan 20 napja késik.

Szinte minden terhességi tünetem megvan, a tesztek mégis negatívak.

2021. jan. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta végül lett egy pozitív teszt és most 8 hetes terhes vagyok ikrekkel :) úgy tűnik a januári menzesz csak szimplán kimaradt aztán meg is fogantak :)
2021. márc. 3. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!