Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fáj a hasam alja pisiléskor,...

Fáj a hasam alja pisiléskor, terhesség első jele lehet??

Figyelt kérdés

2. hete voltunk együtt a párommal, peteéréskor élvezett belém.

Most kezdett fájni az alhasam, mondjuk inkább szúr, mikor pisilek. Olyan, mint a felfázásnál, csak csípős, szúrós vizelet nélkül, inkább csak az alhasamnál érzem ezt a szúró érzést.

Lehet ez az első tünete a terhességnek?



#terhesség #pisilés #alhasi szúró érzés
2021. jan. 19. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz gyereket, de 2 hete pont peteéréskor szexelsz védekezés nélkül.

Tüneteket keresgélsz magadon... Szerintem ez inkább arra utal, hogy szeretnél.

10es teszt már bőven kimutatja. Ovulációtól számolt 9.napon nekem már pozitív volt nem első vizeletből.

2021. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
5+5 hetes vagyok, nekem nem volt ilyen tünetem eddig, előző babánál se.
2021. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Gyakoribb vizelési inger


A terhesség 9 hónapja alatt ahogy nő a pocak, úgy kell egyre többször pisilni menned. Ennek nagyon egyszerű oka van: a vizelet tárolására szolgáló húgyhólyagnak egyre kevesebb helye van.


Már a fogantatás elején elkezd nőni a méh, így a húgyhólyag rendelkezésére álló tér már ekkor elkezd csökkeni. Bár ez a térvesztés ilyenkor még nem jelentős, de valakinél már ez is gyakoribb vizelési ingert okoz.


Ráadásul a terhesség velejárója, hogy a szervezetben megnő a vér mennyisége. Mivel a méregtelenítés során a vért a vese szűri meg, ezért több vizelet termelődik, így a húgyhólyagot gyakrabban kell üríteni.

2021. jan. 21. 19:02
 14/19 A kérdező kommentje:

08:06: nem azért keresgélek magamon tüneteket, mert annyira szeretnék gyereket, hanem mert nem, s ilyenkor milyen az ember? Beképzelni, hogy mi van, ha mégis, túlaggódja.

Az meg, hogy peteéréskor szexeltem..azután néztem meg a menstruációs naptáramat, hogy akkor pont peteérésem volt, s olyan szerencsétlenek voltunk, hogy pont akkor, s a párom nem tudta kivenni időben.

2021. jan. 21. 19:04
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
És tesztelni esetleg nem jutott eszedbe?!
2021. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Teszteltel mar, vagy megjott azóta?
2021. jan. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok tesztelni addig, ameddig nem jön meg. 29-én kell megjöjjön, ha nem jön meg akkor tesztelek.
2021. jan. 21. 21:54
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
De ez hogy jon ki? Azt irtad 2 hete elvezett beled ovulaciokor. Kizart h ilyen hosszu legyen a lutealisod.
2021. jan. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jó hírem van kérdező, nem ovukor voltatok együtt, mert az sehogy se jön ki :)
2021. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!