Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 10 hetes várandós.5-...

R.aniko24 kérdése:

Ma vagyok 10 hetes várandós.5-6 hetesen volt egy vérömlenyem, ami felszívódott. Csütörtökön reggeli pisilesnel észrevettem halvány véres foltot. Azonnal doki, baba rendben, nem lát sem beverzest sem veromlenyt. Volt esetleg valaki ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Szerinte megpattant valami ér.Aznap semmi.Másnap reggel ismét észrevettem,hogy véreset pisilek.Újra doki,baba rendben,bevérzés nincs.Szerinte felfaztam mert általa a pisileskor észlelek keves vert.Beteten 1-2 csepp van pisilés utan de inkabb barnás,pisileskor meg rózsaszín.Kaptam Augmentint.Volt valaki ilyen helyzetbe?2doki nézett,ha babával lenne gond akkor látták volna igaz?Vagy ha a lepény válik le akkor is igaz?Köszönöm előre is a véleményeket.utrogestant szedek...

2015. jún. 21. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert pisiléskor látod nem biztos, hogy onnan jön. szerintem ez nem felfázás.
2015. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor Szerinted honnan jöhet?
2015. jún. 21. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben gyakran derül ki Utólag, hogy mehszajon fekvő a lepény.. Szeded az utrot, doki mindent rendben talált, többet amit tehetsz, pihensz amennyit csak lehet.
2015. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi...wc-re és fürdeni kelek fel csak.Meg esetleg gyors boltba...nagyon szeretnénk a babát,1.5 évet vártunk rá.
2015. jún. 21. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt mehlepeny levalasom de az nagyon eros verzessel jart legalabbis nekem es fajt is a hasam.

Szerintem ne aggodj!

Amugy az 5-6 hetes veromlenynel vereztel vagy csak egyszer csak eltunt?

2015. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen verezgettem a veromlennyel,inkabb reggelente.

Szerencsére nincs erős vérzésem,hasam gorcsolget.Mondjuk az eleje óta,doki szerint természetes mert tágul a mehem és nyúlnak a szalagok.Napi 3 nospat kell szednem gorcsre...Egyik doki se tudja megmondani honnan jön a vérzés.Lehet elküldenek urológushoz is.

2015. jún. 22. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!