Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez már pozitív LH...

Szerintetek ez már pozitív LH tesztnek számít?

Figyelt kérdés
[link] A tegnapi vagyok. Ma az esélytelenek nyugalmával csináltam egy ovu tesztet. Hát mit ne mondjak meglepodtem milyen vastag lett rajta a csík...
2021. jan. 20. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyan határeset, lehet. A saját hülye tapasztalatom miatt kérdezem csak, nem mindegy? Közel van az ovuláció, az elég valószínű, az meg, hogy holnap reggel vagy holnapután reggel lesz, tökmindegy. Legyetek együtt ma, aztán közte lesz. Én legalábbis hónapok vártam az ilyesmi teszteknél a másnapot, hogy még erősebb legyen, és nem is szexeltünk, mert állítólag a 2-3-4 napos spermák a legjobbak és ne "lőjük el", aztán minden hónapban annyi történt, hogy halványodott a csík, mi pedig ovuláció környékén egyáltalán nem voltunk együtt, mert vártam A pillanatot.

Aztán hagytam a francba a tesztet, kétnaponta együtt voltunk 10-12 napig, és első hónapban teherbe estem. Lehet persze, hogy pont véletlen volt, de már bánom, hogy előtte így rágörcsöltem és vártam a pozitív ovutesztet...

2021. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Nekem most 3.5-4 napot várt bent, hogy jöjjön a petesejt😂és elkapta.
2021. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!