Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete késik a menstruációm...

3 hete késik a menstruációm (eddig max 2 hét volt). Ma csináltam tesztet viszont a kontrol ablak halvány csík a tesztablak pedig erős csík. Akkor ez pozitív tesztnek számít igaz?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk és nem akarom beképzelni. A használati útmutatón ilyen eset nem volt feltüntetve. Jól működött a tesztem szerintetek?
2016. szept. 28. 07:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem pozi akkor de nem tudsz kepet feltolteni ugy konnyebb lenne megallapitani
2016. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok képet töteni
2016. szept. 28. 07:46
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Mennyire halvány? Sokan itt a nemlétező csíkot halványnak titulálják, mások a tök egyértelmű csíkot mondják halványnak. Szóval kép!
2016. szept. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben csinálnék másik tesztet, ha kontroll a ablakban a csík nem jelenik meg rendesen, akkor lehet, hogy hibás.
2016. szept. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi késés után már illene rendes pozitívat tesztelni szerintem. Próbálj meg egy másik márkát pl facelle. Esetleg kérj időpontot nyőgyogyohoz és csinaltassatok vérből tesztet. Az a legpontosabb.
2016. szept. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kontroll csíknak Egy erős határozott csíknak kell lennie nem pedig halványnak.. Szerintem hibás a teszt. Próbálj egy másik tesztet. Azért drukkolok.
2016. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt az első teszt, mégis terhes voltam. Ha hosszúak a ciklusaid, szerintem babát vársz. De csinálj másik tesztet, akkor biztosabb lehetsz benne.
2016. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

En tudtam hogy milor volt peteeresem.

Emlekszem hogy kiszamoltam a peteerestol szamitva a 14 napot. Es utana sem.jott meg 2 nappal. Na akkor csinaltam delutan tesztet. Tisztan emlekszem hogy a gabriel teszten a teszt csik van alul es felul a controll csik. Ahogy racsepegtettem a teszre ahogyan ment fel egybol kiverte erosen a teszt csikot es utanantovanb a controll csikot. Na amikor meglattam az elso csikot mar tudtam hogy terhes vagyok. Es csak 2 napot kesett.

2016. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A kontroll csíknak erősnek kell lennie. Csinálnék másik tesztet.
2016. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor csinalj masikat szerintem is ha a konroll csik halvany nem biztos, hogy jo a teszt
2016. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!