Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor létezik kémiai...

Most akkor létezik kémiai terhesség vagy nem??

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egy kommentet az egyik kérdésnél, ahol azt írták, nincs olyan, hogy kémiai terhesség, és még idiótának is nevezték az illetőt... Pedig már ezerszer olvastam erről itt, az oldalon is, hogy valakinek kémiai terhessége volt
2021. jan. 21. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Olyan nincs, hogy kémiai terhesség, ez csak egy hülye elnevezése annak az esetnek, amikor a terhesség pár nap után megszakad, a teszt így rövid ideig pozitív, utána meg megint negatív lesz.

Ez egyébként nagyon gyakori dolog, ilyenkor a terhességek egyharmada megszünik a természetes szelekció miatt.

2021. jan. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Létezik. Biokémiai terhesség, korai vetélés megszakad beágyazódás közben. Így aki korán tesztel, halvány lesz a terhességi tesztje, de nem erősödik, hanem halványul. Nekem kettő ilyen terhesség én volt.
2021. jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%

Lehet vitatkozni az elnevezésen, de maga a jelenség létezik, nekem is volt kétszer.

Aki ezért leidiótáz mást, az magát minősíti.

2021. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

1 tényleg, mekkora hülyeség már asztalnak hívni a 4lábú evökét!

Ez a neve: kémiai terhesség, persze, hogy létezik, lehet, hogy nem tetszik neked, ahogy hivják, de szerinted ez érdekel bárkit is?

2021. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Létezik. Lombikos vagyok, és ha beültetés után elindul valami, és vérvétel igazolja a magasabb HCG szintet, de terhesség nem lesz belőle; akkor a kartonra is azt írják rá az eredményhez, hogy 'biokémiai terhesség'.


De nyilván hülyeséget írok, mert itt valaki ehhez sokkal jobban ért, mint az orvosok...

2021. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 1-es, mint már sokan leírták, ez egy létező dolog. Az orvosok is így hívják, nem itt a gyakorin terjedt el. Befejezetlen beágyazódáskor pozi lesz mensi körül a teszt, majd vagy időre vagy pár napon belül megjön a mensi és vége szakad a folyamatnak. De fentebb már szépen leírták.

Nekem is volt hozzá szerencsém kétszer is.

2021. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!