Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után mennyi...

Spontán vetélés után mennyi idővel lehet házas életet élni?

Figyelt kérdés

Kérlek ne értsétek félre. Eszem ágában sincs, jelenleg házas életet élni.

Ma voltam kontrolon az orvosomnál aki egy sürgős műtét miatt nem tudott jelen lenni, egy idegen orvos gyorsan megvizsgált, de kérdezni esélyem sem volt. :(


2021. jan. 21. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hetesen volt spontán vetélésem. Azt mondta az orvos, ha elmúlt a vérzés, lehet mindent ugyanúgy folytatni.
2021. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 5 alkalommal volt spontán vetélés, mindig lehetett a vérzés elmúlását követően. Sajnálom, ami történt!
2021. jan. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem ,ti mennyi ideig véreztetek? Én már február 5 óta vérzek. Ez még normálisnak mondható? Már nagyon szeretném újra próbálni
2021. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2

Szia! Nekem 1 hét volt kb. a vérzés, nem volt sokkal hosszabb egyik vetélés után sem, mint egy menstruáció. Beszélj kérlek a dokiddal, szerintem nem normális ennyi ideig.

2021. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

-3-

Köszi😊. Igazából a mennyisége kevés, de folyamatos. Voltam dokinál és azt mondta minden oké... hát de ezt nem értem. Lehet hogy nekem tovább tart kitisztulni.. azért lehet elmegyek egy másikhoz.

2021. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!