Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az amikor sikerül...

Milyen az amikor sikerül teherbe esni mégis van menstruáció?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat kérnék,mikor jelentkezett,meddig tartott,mennyire volt erős,milyen volt a színe, fájt a has vagy derék egyéb tünetek.


A segítséget előre is köszönöm.



2021. jan. 22. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Engedd el, nem vagy terhes.
2021. jan. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló.


Először is,nem ez volt a kérdés.

Ha nem tudsz érdemben hozzászólni,akkor kérlek ne kommentálj.

Másodszor meg...tudom,hogy nem vagyok terhes,nem azért kérdezem.szimplán csak kíváncsisàg.

Nem tudom,hogy miért kell egy kérdés után mindig azt feltételezni,hogy a kérdezőre vonatkozik, vonatkozhat testvéremre,barátnőmre,kollégámra..stb,de mint írtam csak kíváncsiság.

2021. jan. 22. 04:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem nem mondom, hogy megvolt, de az első hónapban még (4-5 hetes terhességnél) volt némi vérzésem, amire azt hittem, hogy na majd most megjön, most kezdődik. Reggel a wc-papíron egy nagyobb rózsaszínes folt, aztán semmi, másnap semmi, majd harmadnap ugyanez. Abban a hónapban kezdtem volna a Clostilbegyt kúrát, szóval nagyon megjegyeztem, hogy így vacilláltam, hogy ez most mi, kezdjem-e el szedni vagy még várjak?

Rá következő héten teszteltem a pozitívat, addig és utána sem véreztem már a terhességem alatt.


Szerintem (!!!) a legtöbbeknek, akiknek megjön, kb így nézhet ki, 1-2-3 napokig tartó gyenge, világos vérzéssel, ami vagy csak a wc-papíron látszik törléskor, vagy elég hozzá egy tisztasági betét is.

2021. jan. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a segítséget.:)
2021. jan. 22. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!