Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan 22 délután, jan 23 reggel...

Jan 22 délután, jan 23 reggel és Jan 24 este voltunk együtt. Az lh teszt is Jan 24 lett pozitív. Van így esély babára?

Figyelt kérdés
Csak mert miután pozitív lesz az lh teszt meg 36 óra is lehet a tüszőrepedés. Viszont férjem ma reggel elutazott
2021. jan. 25. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van esély
2021. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Várd ki az egy hónapot. Még jó, hogy szex közben nem tesztelitek magatokat.
2021. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2es nem értem mire gondolsz. Lh tesztről írtam nem terhes tesztről

Attól, hogy te nem tesztelsz másnak meg lehet más az élete. Mondjuk nekem 1 petevezetékem van, 3 éve nem jön össze és rakás vetéléseim voltak. Igen már elkezdték a kivizsgálást is. Amit jegelnek a koronavirus miatt. (külföld)

2021. jan. 25. 08:24
 4/11 anonim ***** válasza:
22%
Attól nem esel gyorsabban teherbe, hogy minden egyes nap tesztelsz és habzó szájjal várod a + lh tesztet.
2021. jan. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, szerintem simán. Elvileg az a jobb, ha a tüszőrepedés pillanatában már vannak ott várakozó spermiumok, mintha akkor indulnának csak el a nagy találkozásra, szóval ha tegnap volt a peteérés, akkor jól csináltátok, hogy előtte napokon voltatok együtt, nagyobb az esély, mintha csak most kezdenétek neki.

Sok sikert nektek, drukkolok!

2021. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Van esély.

Ez mégsem garantálja szóval mi értelme a kérdésnek?

Nekünk kell megmondani, hogy ha szexelsz peteérés környéken, akkor LEHET, hogy terhes leszel? Vagy mi? Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket.

2021. jan. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én megértelek, de igaza van az utolsónak, mi nem tudunk többet mondani, mint hogy van esély, de ez 50-50%. Ha ilyen sok ideje próbálkoztok, ezt nyilván te is tudod. Tisztán elméletileg én azt mondanám, hogy jó időben voltatok együtt, nagy átlagban a pozi teszt után másnap van az ovuláció, akkor meg pont ideális az előtte lévő napon együtt lenni. de, mint mondom, ez csak elmélet, valakinek így sem sikerül évekig (tudom, miről beszélek...), valaki meg egyszer szexel ovu előtt 4-5 nappal és akkor is összejön.
2021. jan. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

27.én voltunk együtt 31. én volt peteérésem, most 5 hetes terhes vagyok.

2021. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Gratula 8as. Jó babavárást.

Köszi 7es azért reménykedem.

Igazából arra lettem volna kivancsi, ha a pozi lh teszt estélyén voltunk együtt az esélyes e még.

5-ös köszi szépen 😊

2021. jan. 25. 13:20
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

Mint írtam, ha tisztán elméletileg vesszük a pozi LH-teszt napja kb. a legideálisabb alkalom, ugyanis ilyenkor várhatóan másnap van a peteérés, és statisztikailag ilyenkor a legnagyobb az esély, mivel a spermiumoknak eltart egy ideig, míg eljutnak oda, ahova kell, és így már várakoznak, mikor megérik a petesejt.

Drukkolok ;)

2021. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!