Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki melyik appot ajánlaná?

Ki melyik appot ajánlaná?

Figyelt kérdés

2 napja kellett volna megjönnie. Ma teszteltem pozitívat.


Szeretnék egy várandós appot a telefonomra.

Annyi a feltételem, hogy magyar legyen, kiírja hol tartok (hanyadik hét, illetve pl 4hét+4 nap), és a baba pillamatnyi méreteit. Ha lehet szemléltetve, képpel.


Fiamnál 2 éve találtam ezen kritériumoknak megfelelőt, de nem tudom mi volt a neve, most nem találom.


2021. jan. 28. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Édes kisbabám
2021. jan. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező

Gratulálok !

Én az “anya leszek!” Nevű appot tudom ajánlani

Boldog baba varast

2021. jan. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Preghello
2021. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
Pontozz le, de applikáció kell ahhoz, hoyg tudd, hány hetes terhes vagy? a baba méreteit meg csak az uh-n tudják megmondani, a telefonod nem tudja...
2021. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es, nyilván azért kell neki, mert érdekli a baba fejlődése, pl melyik szerve mikor fejlődik stb.. Nem kell mindenben a problémát látni.
2021. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.


Kedves 4-es, nem ahhoz kell neki az app, hogy tudja hol tart a terhessége, hiszen azt fogja tudni anélkül is, de pl szuper jók az appok, mikor elmagyarázzák, éppen milye és hogyan fejlődik a magzatnak, kb hol tarthat a méh mérete stb. Tájékozódni sosem hülyeség.

2021. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 😊

4es!

Egy 21 hós, hiperaktív, dackorszakos fiú mellett sokszor azt nem tudom milyen hónapot írunk, nem hogy heteket kövessek napra pontosan...

Egyebként pl fiamnál 1x nem mondták el mekkora...

És mint írták, tájékozódni kell főként. Hogy épp milye fejlődik, mi várható azon a héten, stb...

2021. jan. 28. 14:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Az elozoeken tul a Pregnancy, a neve ellenere magyar :)
2021. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!