Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori vizelési ingerem van...

Gyakori vizelési ingerem van mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ma,holnapra,holnaputánra Nem kéne megjönnie tegnap a derekamra panaszkodtam,de az éjszaka óta állandóan vizelési ingerem van kevés vizelet is megyen kifelé,csak az a gond hogy majd minden félórában kell kimennem...nem hiszem hogy felvagyok fázva mert a vizeletem nem csip...
2010. aug. 15. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
majd csinálj egy tesztet ma holnap holnapután.
2010. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gyakori vizelési inger még lehetne terhességi jel, de ilyenkor a mennyiség nem nő. Megnövekedett mennyiség esetén gondolj cukorbetegségre is, ne csak a babára! Szorítok, hogy az legyen, de mindenképpp mérd a cukrod!
2010. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mensi előtt is sokat kell pisilnem,ugyan úgy mint neked.

Mi is babát szeretnénk már 5 hónapja és minden hónapban ez van,hogy pisilnem kell sokat.

Mindig azt hiszem,biztos azért mert baba van a dologban aztán megjön:S

Remélem neked tényleg baba van a dologban!

Drukkolok,és ird meg mi lett!

2010. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha belegondolok már április óta próbálkozunk,nem mondom hogy biztos baba miatt,de mondom hátha mégis,a remény hal el utoljára...
2010. aug. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!