Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ma 7 nappal a várt menstruáció előtt csináltam egy 6-os érzékenységű tesztet. Szinte láthatatlanul, de mintha ott lett volna a terhességet jelző vonal. Ilyenkor már kimutatná? Nem szeretnék gyereket, szóval reménykedek, hogy a többi egyértelműbb lesz.

2021. febr. 1. 08:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem, hogy mintha gyakrabban lenne vizelési ingerem. Ezt már ilyenkor lehet tapasztalni?
2021. febr. 1. 08:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon korai, ha valóban pontos a menzeszed. Szerintem csak képzeled, várj még pár napot és tesztelj újra.
2021. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt 7 nappal ha terhes is lennél valószínű még be se ágyazódott volna. Nagyon korán van.

OFF. Milyen az a 6-os érzékenységű teszt? Kíváncsi lettem, sosem hallottam ilyenről.

2021. febr. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6-os teszt?

Én is kíváncsi vagyok!

Kérdező, taníts!

2021. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyen predictor early tesztet csináltam, ami elvileg már 6 nappal a feltételezhető menzesz időpontja előtt kimutatja. Viszon ma megjött a menzeszem, valószínűleg az esemény utáni tabletta hatására, szóval már tuti nem leszek terhes.:) A válaszokat viszont köszönöm!
2021. febr. 1. 12:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A predictor 10-es teszt, a "6 nappal előtte" nem azt jelenti, hogy 6-os, ilyen szerintem nem is létezik. Amúgy is ez csak marketingszöveg.

De ha megjött közben akkor tárgytalan :)

2021. febr. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Aaa, értem.

Szóval 6 nappal korábban mutatja.

2021. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!