Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik. 2 negativ...

9 napja késik. 2 negativ teszem van. Lehetek Terhes?

Figyelt kérdés

Délután és este csináltam egy-egy tesztet. Mind a kettő negatív lett.A ciklusom altalaban 32-33 naposak, bar elegge zavaros, nagyon sokszor elofordul hogy kesik a menstruaciom, altalaban olyan 3-4 napot, de ilyen sokat nem szokott.

Naptar szerint az ovulaciom januar 6-an volt, egyutt voltunk december 29, 30-an, illetve januarban is 2-a kornyeken. Nem vedekeztunk, megszakitast alkalmaztunk. Csak a vegen hasznaltunk ovszert.

Nem lenne problema ha varandos lennek, ezert is alkalmaztuk a megszakitast. Bar igy mar hogy picit beleeltem magam, boldog lennek ha babas lennek :-)

Lehetseges hogy a teszt hamis eredményt mutatott? Picit furcsalom, hiszen ezeket a teszteket azert es ugy terveztek hogy a negativ az negativ, a pozitiv az pozitiv legyen. De megis.. arra vagyok kivancsi hogy valaki esetleg tapasztalt hasonlot, majd aztan vegul valami csoda folytan nem lett abbol a negativbol pozitiv?


2021. jan. 28. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi késéssel már erős pozitív tesztednek kéne lennie, ha terhes vagy. Szerintem más lesz a késés oka.
2021. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy. Sorry, ne éld bele magad :(
2021. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
31 én volt ovum 27 voltunk együtt így pár nap lenne köztünk ha nem csúszott többet az ovud nekem 9.én már volt + tesztem.
2021. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Menőcsajszi72 ***** válasza:
Új teszt?
2022. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!