Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A halvány csík is csík?

A halvány csík is csík?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk a párommal. Nem rég óta próbálkozunk. Legelső alkalommal nagyon rágörcsöltem, azt hittem már az elsőnél össze is jön. Kerestem a jeleket magamon. Persze hogy minden stimmelt :)) még ha nem volt is volt.

Aztán elengedtem a dolgot ...

Most viszont 3 napja alhasi görcseim vannak, mell feszülés és fájás, gyakori vizelési inger.

Vérzés sehol.

így estére lett egy kevés barna folyásom de azt érzem a petefészkem kimászik a helyéről annyira fáj időszakosan.

Reggeli vizeletből csináltam tesztet. Kettőt is.

Mindkettő pozitív lett, viszont csak halványan látszik a csík.


nem termelt még a szervezetem elegendő HCG hormont?



2021. febr. 3. 17:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

ha pozitiv lett a teszt, akkor terhes vagy. Viszont nem tudom, hány napja késik, attól hogy terhesség, sajnos lehet akár kémiai is, vagy megállhat a fejlodesben és missed ab lesz belole. Nekem csak ures petezsákom volt, és csak halvany csikom volt, ami nem erosodott.

Tehát még ne éld bele magad, terhes vagy, de az ilyen korai szakaszban a terhességek 1/5-e vetéléssel végzodik, régen, mikor még nem figyelgették a nok annyira magukat mint manapság, nem is tudtak róla, hogy "terhesek voltak", csak pár nappal kitolodott a vérzés és esetleg erosebb volt.

2 nap múlva csinálj új tesztet, a HCG kétnaponta megduplázodik ha minden rendben a terhességgel, szóval erosebb csiknak kell majd lennie, de szinten elso vizeletbol csinald és ugyanazzal a fajta teszttel.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2021. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem jöttünk rá, mikor csináltal tesztet. Ugyertem nemvart elött/után...


Mi 9 hónapot vártunk az elsőre, nem 1x volt az alatt, hogy halvány pozitívat teszteltem nemvárt napján, aztan másnap vagy utána nap megjött.

Nekem is volt üres petezsákom, az is pozi volt, elég erős, de mégsem volt elég erős egy babához, nem is erősödött, műtet lett a vége.


Most járok 5+3nál, most a nemvart napján totál erős volt.

2021. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem várt után második nap.

Igazából amiért picit izgatom magam, hogy gyógytornára járok a térdemmel és elég megerőltető...és holnap is mennem kell. Azt viszont mondta a tornászom hogy amint kiderül hogy -pozitív nem tornászhatok.

Na most az is kérdés, hogy ha az is vagyok és ilyen korai még akkor veszélyese.

A tornászom orrára meg nem kötném mert mindenkinek elmondja

2021. febr. 3. 18:12
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező

Ha pozitív és barna folyas plusz fájdalom van azzal lehet nem árt felkeresni egy orvost

Van képed a tesztekrol?

2021. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék képen én is.


De tenyleg, ha barnázol, azzal orvos sürgősen...

2021. febr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen van képem. Bár annyira nem látszik mint szabad szemmel
2021. febr. 3. 18:31
 7/30 A kérdező kommentje:

Bár ezt a folyást inkább mondanám sárgának.

Tényleg már frászom van

Jobban megnéztem. Más fénynél és tényleg inkabb sárga ( tisztaságin)

2021. febr. 3. 18:34
 8/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mar késib akkor nagyonis látható lenne nem csak szabad szemmel:)marmint ha terhes lennel:)
2021. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ha sárga az se egészen jó, akkor meg valószínű fertőzesed van...
2021. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A legtisztább az ha késéssel sem jön meg, hogy vagy újabb tesztet csinálok hétvége fele vagy jövő héten hátha sikerül eljutni dokihoz.
2021. febr. 3. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!