Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 6. Napjan múlt el a...

Ciklus 6. Napjan múlt el a verzesem a 12. napon este fele barnazas, masnap halvany rózsaszín, (ovulacio?) 14.-15. napon együtt voltunk a férjemmel, holnap lesz a 20.nap fajnak a melleim es és a hom is magasabbnak érzem pár napja, nemrég 37.1 volt

Figyelt kérdés
Szerintetek?🥺

#terhesség #fájdalom #Emelkedett ho
2021. jan. 28. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod?
2021. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha 13 volt ovud és utána voltatok együtt, akkor nincs sok esély, de ha előtte is voltatok akkor igen, vagy ha 14.én volt ovu akár az is jó lehet. Nekem 31.én volt ovum 27 voltunk együtt most 6 hetes vagyok.
2021. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

27-31 nap között szokott általában.

Hat előtte mensi után egy nappal vagyis 7.en voltunk együtt

2021. jan. 28. 21:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Dejoo, gratulalok neked ❤️
2021. jan. 28. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi🤗


Bocsi valamiért benéztem, dátumokként tekintettem a számokra lehet, mert nekem pont úgy jött ki a dpom 1 nap elsejére esett😁

Ciklus alapján 14-18 között bármikor lehetett az ovud, így bármi lehet. A tunet korai, nekem cici fájás van 8dpo tól más semmi kb. Ha te is türelmetlen vagy 4-5 nap múlva tesztelhetsz, de a 9dpos tesztem szinte láthatatlan volt, az itt látott egy két másnapra negatívak leugranak ahhoz képest😂

2021. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!