Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Voltatok már hasonló helyzetben? Babát szeretnénk! A többi lent.

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznal ciklusom 21. napjan, mindent teljesen rendben talált volt ovulációm is (babat szeretnénk) . Már késik néhány napja valamint tegnap és ma is délelőtt kevés barna folyásom volt. És gyakran szúrakó érzésem van az alhasamban :( . Hormonvizsgálataim is megvoltak a prolaktin enyhén magas volt, de a doki azt mondta, hogy az sokmindentől lehet ( a többi rendben volt) ma délelőtt teszteltem azt nem tudom, hogy csak a szemem akarta látni vagy valóban ott volt egy második nagyoon halvany csík. Szerintetek lehet baba vagy más miatt késhet?

2021. febr. 5. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fel tudod tölteni a tesztet? Több napos késénél szerintem már kivehetőnek kellene lennie a csíknak, de egyáltalán nem kizárt, hogy kicsit később volt ovud. Ameddig nem jön meg van remény. Szerintem tesztelj két nap múlva újra.
2021. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!