Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, ez volt a...

Babát szeretnénk, ez volt a 2. próbálkozós hónap.36. Ciklusnapon teszt negativ, hőm nemvárt napja előtt 1nappal elkezdett emelkedni, azóta is fenn van. Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy baba lett belőle?

Figyelt kérdés
Augusztus 27.-e volt az utolsó menstruációm kezdete. 26 napos ciklusaim vannak, sosem késik. Mikor megjön, az első néhány órában nagyon erősen szoktam görcsölni. Nemvárt napja szeptember 21.-e volt, este elkezdtem görcsölni, azthittem megjön, de csak 10 perc erős görcs volt, majd elmúlt, és azóta sem jött meg. A hőm a nemvárt előtt 2nappal felment 0.4 tizeddel, majd azon maradt 7 napig, két nappal ezelőttig, majd még feljebb ugrott 0.2 tizeddel. Jelenleg 36.6-36.7. Ez nálam nagyon magasnak számít. 31.napon nőgyógyász megvizsgált, kézi vizsgálat volt, eltérést nem talált amiért késhetne, de babára utaló jelet sem érezett, egy hét múlvára, a 38.napra megyek ultrahangra. Tapasztalatok hasonló helyzetről?

2015. okt. 1. 12:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
erre en iskibancsi vagyok !! nekem is negativ a tesztem es nem tudom mi van !
2015. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Holnap megírom délután, mi a helyzet, ha voltam orvosnál... Neked mióta késik?
2015. okt. 1. 15:28
 3/18 anonim ***** válasza:
par nappan tobbet mint neked ! :) en majd csak jovo heten kapok kuldo papirt az orvoshoz ! ha addig nem jon meg.. legyszives irdmeg neked mi lett a vege aztan hogy tudjam? a hom nekem 36.8 volt , de nem szoktam merni , a tesztjeim is negativak voltak !
2015. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ja es mintha ereznek valamit enyhe gorcsot , amugy nekem nem szokott fajni a hasam , csak neha .. most nem tudom mi lesz
2015. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kicsit két nap nekem is van ilyen, nemis görcs, inkább csak ilyen alhasi diszkomfort érzés, nem jó érzés ha összekuporodva fekszek, hogy nyomom a hasam. Ja, meg rengeteget kell pisilnem, de nem csíp, meg semmi. :) mindenképp megírom, ha van valami fejlemény, meg ha kiderül, mi lett, de írj te is! :) addigis, szorítsunk :)
2015. okt. 1. 16:33
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem semi tunetem nincs , termeszetesen mikor megyek akkor megirom en is .. ha addig mejon mig megyek akkor is megirom :) :D :D
2015. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
csak annyi hogy neha nhea mintha ereznek valamit a hasamban , minnt ahogy irtad te is
2015. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
en mar kivancsi vagyok nalad mi van ? kozben teszteltel ? en igen es negativ volt !
2015. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, tesztet csináltál?:)
2015. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kérdésben írtam is, hogy a 36.napon, az tegnap volt, negativ volt a teszt. De a hőm ma reggel is magas... Holnap doki után remélem okosabb leszek... :)
2015. okt. 1. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!