Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhatja? Beágyazódás...

Mi okozhatja? Beágyazódás vagy peteérés?

Figyelt kérdés
Krémes vére folyás törlésnél. Ciklusaim 30 naposak 11nap múlva nem várom. 4 nappal ezelőtt ,7 nappal ezelőtt és 11 nappal ezelőtt voltunk együtt. App szerint 3 napja volt peteérésem.

2021. febr. 6. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Köztivérzés, pecsételő vérzés ez, ami hormonzavart jelez.
2021. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Az app-al ne számolj, kiteheted az ablakba, matematikai átlagot számol, te meg nem gép vagy. Hormon probléma, nagyon jó indulattal ovu, de ha soha ilyen nem volt inkább az előbbi.
2021. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már máskor is volt ilyen. De ha jól emlékszem nem volt az most most hogy kicsit görcsöltem vagy faj a derekam picit. Szédültem ma de az annak is betudható ,hogy nem ettem túl sokat .
2021. febr. 6. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A tüneteid ovura utalnak. Inkább pár nappal később lehetett ovu így későbbre várd a mensit is.


Az úgynevezett begyazódási vèrzés az kb ovu és mensi között félúton szokott lenni, kb ovu után 7-9nappal. Már akinek van ilyen. Én csak itt gyakorin találkoztam az esettel.


Azt írod 11 nap múlva lenne esedékes a mensid. Tehát 3 napja lehetett ovud az app szerint. Mivel az app nem ember így én azt gondolnám most volt ovud tehát 14 nap múlvára várd kb a mensit.

Minden tüneted ovura utal.

2021. febr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2021. febr. 8. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!