Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sperma vizsgálat. Ki járt már...

Sperma vizsgálat. Ki járt már Budán Dr. Fekete Ferenc urulogusnál? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A párom járt. Viszont, mivel nekünk csak a szerda volt jó, ezért Rusz dokihoz mentünk.

A tapasztalatok pozitívak! :-)

1 órán belüli anyagot kellett vinnünk, előtte 5 napig nincs szex. Mi 59 perces anyagot vittünk, de az is jó.

Manuális vizsgálat volt, - kiderült, hogy nincs visszér vagy egyéb heregond, majd 1 órát sétáltunk, utána az eredménnyel várt minket Rusz doki.

Fekete dokival is volt már szerencsénk találkozni. Nagyon nagy koponya a szakmában. Kedves ő is nagyon, és a szakma a mindene, valamint, hogy ne legyen félelem a férfiakban, hanem igenis 40 év felett menjenek minden évben, mint mi a rákszűrésre...

20 ezer volt a vizsgálat Rusznál, de egy tarifa alapján dolgoznak, úgy tudom...

Bő egy oldalas leírást kaptunk a spermákról, és a nemi szervről. :-)

(Ez 1 hónapja volt, friss az élmény.)

Ha van még kérdésed, írj!

2008. dec. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!Jaj de jo hogy irtál.Köszi!

Mi most megyünk elöször.De nem tudjuk elvinni a spermát.Ezért arra lennék kiváncsi milyen körülmények vannak?Hogy munködik.Azt az értesitöt kaptam,hogy ugye ott is lehet.

2008. dec. 2. 22:46
 3/6 A kérdező kommentje:

Annyira izgulok mintha engem vizsgálnának.A férjem egyáltalán nem izgul.Lehet csak dramatizálom tul ezt a dolgot.Vinni is tudnánk de mivel nem itt lakunk pont az anyukáméknál leszünk vendégségben és az egész család itthon lesz......ezért muszáj hogy ott történjen a dolog.De nem tudom bemehetek én is vagy hogy munkoödik ez.

Igen a Fekete Dr._urnál is 20ezer ft.

2008. dec. 2. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy tudom, hogy ott is lehet produkálni anyagot, nem csak vinni!

Viszont, erre kérdezzetek rá, hogy hol! Mert mikor a párom telefonon bejelentkezett, akkor a nőci valami olyasmit mondott, hogy a wc van, más helység erre nincs. De az sem gond, mivel a wc egy zárt ajtó utáni másik ajtó mögött van.

Nálunk úgy volt, hogy ott csináljuk, aztán mégis sikerült beavatnunk a nagynénémet, aki Budapesten él, ő gondoskodott nekünk egy szobáról, zenéről, és gyertyafényről. :-)

Elég fura, mikor muszájból szexel az ember, de mivel az előtte lévő 5 napos megtartóztatás eléggé kiéheztet, mi viszonylag hamar megoldottuk (20 perc).

Na, a lényeg, hogy szerintem, Feketét hívjátok fel a mobilján, és ő megmondja, hogy a wc-e az, vagy valami másik szoba!

De a lényegen nem változtat, 2 ajtó mögött lesztek, persze te is bemehetsz, és ha a kapott időpont előtt 1 órával érkeztek a dokihoz (fel kell csengetni a kaputelefonon, de ki van írva érthetően, nem lehet elrontani!), akkor nyugodtan elvonulhattok, és 1 óra alatt tutira meg lesz az "eredmény", és még időn belül is lesztek!!

Jah, és ott mindenki "ilyesmi" miatt jön, úgyhogy ne legyen bennetek feszültség!!!

Egyébként -mivel mi voltunk már Rusznál korábban is egy műtét miatt-, akkor láttam egy nőt, és egy férfit bemenni az első ajtón a kettőből. :-) Ők tuti anyagot produkálni mentek, mert a nő a recepciónál elkérte az adataikat, és akkor hallottam... Szóval, simán ment vele a nő! Ne feszengj, :-) gondolj arra, hogy ez egy sima petting, mert ha látja rajtad a párod, azzal őt is hátráltathatod! Én végig poénkodtam, kifelé, de befelé persze azon járt az eszem, hogy ha nem lesz jó az eredmény, akkor is addig megyünk, és addig járunk ide, amíg ki nem derül, és ki nem kezelik. Mert a Mr. Clinic-en biztonságban vagyunk, és szakértő kezekben. :-) És lám, 30 millió kiskatona van/ml, akik életerősek....

Sok sikert Nektek is!

2008. dec. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te kérdeztél most emailben?? :-)
2008. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt hiszem, nem te voltál az, más is kérdezett ezzel kapcsolatban, és már nehéz követnem. :-)
2008. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!