Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leszek így valamikor is terhes?

Leszek így valamikor is terhes?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, 110 kg, 3 év alatt 30-40 kg feljött. Soha nem volt rendszeres a menstruációm, most már kb.egyáltalán nincs, csak valami halvány kezdetleges...inzulinrezisztenciám van. Egyre jobban szőrösödik az arcom, főleg az állam.

Küzdött valaki hasonlóval? Van esély javulásra, gyermek áldásra?



2021. febr. 12. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Fogyj le minimum 60 kg ot!!! Utána esetleg lehet lesz! De ezzel a hatalmas mázsás súllyal előbb egy gyerekgyárost kell találnod!
2021. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
80%
Az a MINIMUM 60 kicsit sok.... 28 évesen maximum 50 kiló? Hol élünk mi...
2021. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

A hormonokat nézesd meg,hátha ott a bibi.

Ismertem olyan nőt aki 120 kg al simán szült 2 gyereket, de azért tényleg a fogyás lenne az elsődleges cél, sem neked, sem babának nem jó ekkora túl súly. Azért nem kell 60 kg ot fogyni, mint ahogy az első bunkó ész osztó mondta.

2021. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is érdemes megnézetni a pajzsmirigyedet és a hormonokat. Diéta, sport sokat segít. Persze, hogy van esély, csak tedd rendbe magad.
2021. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha az inzulinod a 3as kezeléssel rendbe rakják, minden helyre fog állni.
2021. febr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

IR-t kell kezelni. Pajzsmirigyet megnézni, igyekezni tartani a ch diétát. Akkor menni fog :) amíg méhed van lehet gyereked is, vagy így vagy úgy.

Én 95kg-val lettem terhes, mindössze IR-e kellett a gyógyszer meg a pajzsmirigyre és igyekeztem a diétát tartani. 4 kg ment le még a gyógyszer előtt, mert már elkezdtem a diétát majd még 4kg 2 hónap alatt a gyógyszer mellett és terhes maradtam. Előtte közel 7 év várakozás volt a babára. Szóval nincs lehetetlen, de bizony kell a diéta. Mellé magasabb dózisú D-vitamin 3000NE. Keress fel egy endokrinológust.


Sok sikert és ne add fel. A hirtelen hízásnak legtöbbször a pajzsmirigy bekrepálása az oka. Legalábbis nálam ez volt. 26 kg két hónap alatt :( úgy, hogy semmilyen változás nem történt az étkezésben...inkább a stressz tűnt el.

Kezdj el foglalkozni vele, kezdd el a kezelést, év végére simán lehetsz terhes :)


Sok szerencsét!

2021. febr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

6-os vagyok,

Bocsánat, nálad nem hirtelen jött hanem 3 év alatt a sok kg. De a lényegen ez sem változtat. Kitartás!

2021. febr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

2

Biztos idetévedt a sóher norbi..

2021. febr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rendbe kell szedni az IR-t diétával és mozgással

Hormonokat nézetni mert lehet a hízásban az is benne van

Nem reménytelen ha lesz peteérésed

2021. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Keress fel egy jó endokrinológust, aki nőgyógyász is egyben. Semmi sem reménytelen. De a 110 kg tényleg sok, nagyon megterheli a szervezeted. Mégha sikerül is így teherbe esned, akkor a terhesség még egy lapáttal rá fog tenni.

Nekem egyébként PCOS-m van, IR-m nincs. Gyógyszerrel lett kezelve, majd az első hónapban sikerült is a kisbabánk. Nekem is összevissza jött meg előtte és kb 2 hónap alatt 20 kilót híztam, plusz hajhullás, szőrösödés és egyéb finomságok. Undorító betegségek ezek..

2021. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!