Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív vagy csak...

Szerintetek pozitív vagy csak szellemcsíkos? Gabriel.Csak fényben látszik és fehér a csík. Maga a terhességi vonal rajzólodik ki de nem rózsaszín és nem is szürke.Ma reggeli első vizeletből. Rendszeres menzesz mellett. 3 hónapja volt utoljára aktus.

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 09:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egész biztos, hogy nem vagy terhes, hidd el. A fehér csík az ég világon semmit sem jelent!
2021. febr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mindig a Covid....Kegyetlen hogy mindenkire aki rosszul érzi magát azonnal rá akarják testálni.Covid covid covid mindenhol csak ezt hallani.Naggyon fárasztó már.Lehet csak simán meg vagy fázva.Nem rosszból vagy beszólásból írtam a Covid dolgot.Csak nagyon gáz hogy ennyire megy a hisztéria keltés,ez a bosszantó
2021. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miért teszed ezt magaddal, ha jól sejtem védekeztetek is? Menstruálsz és negatív a teszt, semmi tüneted, 16-17 hetes terhességnél nem lenne kérdés, ordítana a rózsaszín második vonal, ráadásul már elvetetni sem lehetne, sőt jól látható pocakod lenne..
2021. febr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Valóban mindenhol a coviddal hoznak összefüggésbe.

Viszont megszakításos volt az együttlét akkor. Nem ment el bennem. Tudom ez nem védekezés. Alapjáraton van pocim de híztam is vagy 5-7kg pár hónap alatt.De most fogytam vagy 2-őt. Mivel nem tudtam enni szinte semmit a gyomorfájdalom miatt. Nem undorok az ételektől. Most viszont semmi bajom sincs már.

2021. febr. 13. 12:26
 15/21 anonim ***** válasza:
Értem!Akkor a teszt után mehetsz nőgyógyászhoz
2021. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Akkor mégis csak az a nehezen látható fehér csík terhességet jelezne? A menstruációm rendes volt. Első 3 nap nagyon megvoltam utána csökkent és 5.nap múlt el.
2021. febr. 13. 13:31
 17/21 anonim ***** válasza:
76%
Állj már le, nem vagy terhes.
2021. febr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelez terhességet fogd fel. Menj pszichológushoz.


Ha most lepisilsz 10 tesztet mindegyiknek erős kétcsíkosnak kell lennie....ilyenkor már nincs kevés hcg. Nekem terhesen az nem várt napján már 127 volt...na a tesztek 25-ösek....számold ki, ha közel 3 naponta duplázódik is akkor is neke már hol járna. Ne legyél ennyire tudatlan. Ez már ostobaság. Ha nőgyógyász se nyugtat meg, hogy üres a méhed, akkor a fejedben van nagy baj.

2021. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Covid tesztre gondoltam de mindegy
2021. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Én a terhességi tesztre. A covidot nem látom mert nekem nem tesztcsíkos volt hanem mintát vettek és ennyi. Gondolom te vagy aki azt írta hogy teszt(covid) után nődoki. Aggódalmam azért van mert azóta szétmentünk és nem szeretnék babát. Csak értelmetlen az egész hogy eddig nem volt tünetem (most sincs) max még hogy sokat járok pisilni. Nehogy baba legyen a dologban mindennek ellenére. Gyomorfájás, hányinger miatt kezdtem el aggódni, hogy mi van ha mégis.
2021. febr. 13. 21:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!