Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik a menstruációm...

7 napja késik a menstruációm mensi szerű gorcseim vannak illetve fehér szagtalan folyásom viszont negatív volt a tesztem 6.ik nap reggeli pisibol lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kisbabát párommal kB 4 hónapja rajta is vagyunk de valamiért nem igazán tűnök fogékonynak.. Görcsök miatt kicsit elvesztettem a reményt..
2021. febr. 13. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát mi sem tudunk többet a tesztnél. Ezek szerint nincs értékelhető mennyiségű hcg a szervezetedben. Ami 7 nap után picit fura lenne, ha terhes lennel.
2021. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sajnos bármitől késhet.

Ha nem ingadozik a ciklushosszod heteket, akkor kizárt a terhesség. Ovu után 15 nappal legkésőbb pozi lesz a teszt. Ovu pedig mensi előtt12-16 nappal van(átlag 14 nap)


Ha úgy érzed tesztelhetsz még, de próbáld elengedni.



Nekem most két mensi is kimaradt, hetente teszteltem egyet bár nem tudom minek. Hamarosan elmegyek dokihoz, mert az istennek sem akar megjönni.


Kitartás, jönni fog az a baba :)

2021. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Valahol én is érzem hogy nincs baba csak valamibe próbálkozik kapaszkodni az ember.. De vagyok annyira értelmes hogy el engedjem és bízzak a többi adódó lehetőségben 😊
2021. febr. 13. 22:13
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem is teszteltem ma mert úgy voltam vele hogy ennyi ideig késik és negatív teszt volt eddig akkor a mai sem lesz pozi
2021. febr. 13. 22:13
 5/16 anonim ***** válasza:
Viszont azért ha nem jön meg egy heten belul, menj el orvoshoz. Főleg ha babát szeretnél. Jó tudni ha esetleg van valami hormon baj.
2021. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok képzeljétek ma reggel pozitív tesztem lett 5 percre elkezdtem vérezni megijedtem dokihoz mentem mondta hogy veszélyeztetett terhes vagyok és feküdnom kell 2 hét múlva kelk vissza mennem. Meg bármi elofordulhat nagyon félek...
2021. febr. 15. 16:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor valóban több mint egy héttel később volt ovud. Ha elmúlt q vérzés nincs baj. A dokid kicsit túlfélt, bár inkább féltsen. Te ne félj, a vérzés elmúlt, pozitív a teszt. Vigyázz magatokra és jó egészséget!
2021. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Drukkolok
2021. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek annyira jól esik ebben az időszakomban!!!

Meg pecsetelgetek ez a második nap.. Nagyon izgulunk párommal ne legyen semmi baj. kollégáim kórházból igyekeznek a legjobb vitaminokat beszerezni nekem hogy megmaradjon a babo és mindent tudják biztosítani neki a jól lethez 24 órában fekszem csak pisilni kelek fel vitaminokat szedek plusz gyümölcsöket eszek rostosat iszok és annyira tétlennek érzem magam az a kis minimális vérzés megijeszt... Meg a tudat hogy bármikor elvetelhetek.. Borzalmas

2021. febr. 16. 05:25
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudjak*
2021. febr. 16. 05:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!