Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett beágyazódás?

Lehetett beágyazódás?

Figyelt kérdés
Naptár szerint február 6-án és 7-én lehetett az ovulációm, mindkét napon együtt voltunk védekezés nélkül. Február 12-én olyan erős alhasi görcseim voltak, mintha menstruálnék, de egy csepp vér nem volt. Ciklus alatt sosem volt nekem ilyen, másnap már alább hagyott. Nem mérem a hőmet, de gondolkodom hogy el kezdem, mert már egy ideje próbálkozunk. Lehetett ez beágyazódás vagy túl korai annak? Február 21re nem várom.
2021. febr. 15. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Akkor kezdődhetett az lehet
2021. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Vagy csak bélgörcs. Azt hamarabb érezni.
2021. febr. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez egyáltalán nem bélgörcs volt.. Konkrétan olyan volt mintha menstruálnék. Különbséget tudok tenni a kettő között.
2021. febr. 15. 09:26
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Értem. Akkor biztos terhes vagy.
2021. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%

Istenem. Aki nem.azt írja, amit hallani akarsz, azt már ki kell osztani?!


Egyébként a beágyazódásnak nincsenek még mindig ilyen jelei...

3 terhességem volt, egyikkel sem éreztem semmit...

2021. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem pont 5dpo-tol kezdődtek a gorcsolgetesek, tobb gyermekem is van és mar tudtam mikor sikerült a többediknel. Szóval van ra esély, hogy akkor kezdődött a beágyazódás.
2021. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy ki osztom. De nekem nőként ne mondja senki azt, hogy össze lehet téveszteni a bélgörcsök a méh görcsölésével. A menstruációs évek alapján igenis jó nagy különbséget lehet tenni!
2021. febr. 15. 20:29
 8/10 anonim ***** válasza:
17%
A beagyazodast nem lehet érezni.
2021. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor elkaptam egy csúnya vírust teljesen olyan érzésem volt, mintha menstruációs görcseim lennének.. addig én is azt hittem, teljesen más a kettő.

Persze ettől függetlenül lehet beágyazódás. Nekem akkor egy éles erős szúrás volt. Neked mennyi ideig tartott?

2021. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem egész nap tartott enyhén aztán délután kB egy - másfél órán keresztül nagyon erős volt.
2021. febr. 18. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!