Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, de beparázta...

Babát szeretnénk, de beparáztam. Más is volt így?

Figyelt kérdés
1 hónapja hagytam abba a gyógyszert, azóta nem védekeztünk. A héten kellene megjönnie, de most meg ideges vagyok, félek hogy mi van ha már nem fog. Eddig alig vártam hogy belefogjunk, most meg nem tudom kész vagyok e erre. 33 éves vagyok amúgy
2021. febr. 15. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Alig vártam, hogy belefogjunk, aztán amikor pozitívat teszteltem akkor pánikoltam magamban egy sort. :D Kb akkor múlt el amikor felfogtam, hogy tényleg babát várok. :)

Aztán szülés előtt megint volt ilyen, az már amiatt hogy jó anya leszek e, stb.. szerintem ez tök természetes. Idővel el fog múlni.

2021. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez természetes. Mi mar egy éve szeretnénk babát, de szerintem nekem is lesznek kétségeim. Sok nőtől olvastam ezt. Mégiscsak egy új fejezet az életben, és sosem lesz már minden a régi.
2021. febr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi 7 évet vártunk a csodánkra, de kb percenként örültem vagy épp féltem váltakozva, sőt azt sem tudtam biztosra akarom e xD (persze, hogy akartam) Az ismeretlen mindig ijesztő lesz. Ez természetes :) Ettől nem leszel rossz ember vagy rossz anya majd, vagy épp ettől nem akarod kevésbé. De aki az ismeretlentől nem fél az tuti UFO :)


Ne izgulj ezen, szépen helyre áll majd ez benned, amikor terhes leszel. Az első szívhang után már nem ettől fogsz férni, hanem majd őt kezded félteni.


Minden jót :)

2021. febr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!