Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most kicsit beparáztam! Lehet...

Most kicsit beparáztam! Lehet ettől baj?

Figyelt kérdés

Az utolsó mensim szept 26-án kezdődött. A férjemmel rajta vagyunk a kistesó projekten. Viszont, okt 1-én be kellett mennem az klinikára, mert felfáztam és nagyon rosszul voltam. Ott kaptam egy gyógyszert (egy szem volt benne) ezt bevettem és el is múltak a tünetek. Okt 5-én voltam nőgyógyásznál (más ok miatt. Ekkor csinált uh-t is és mondta, hogy nincs terhesség, de még a felfázásnak látszódtak jelei), írt fel antibiotikumot, azt is beszedtem. Tegnap voltam az urológián, ahol kaptam gyulladáscsökkentőt (addigra elfogyott az antibiotikum, de még a vizeletben volt baktérium, azért kaptam másik gyógyszert).


A peteérésem okt 10 körül volt. Együtt voltunk a férjemmel: okt 7,9, 11 és 12-én. (okt 7 előtt is voltunk együtt csak azokat az időpontokat nem tudom pontosan)


A kérdésem és a problémám az lenne,: ha összejött a baba, akkor lehet neki valami baja a gyógyszerek miatt? Okozhat valamilyen rendellenességet a betegségem vagy a gyógyszerek, ha ebben a hónapban összejött a kistesó? (a nőgyógyászom azt mondta ma,hogy kicsi az esély, hogy legyen probléma, de várjunk egy hetet, de mivan akkor ha már összejött?? Viszont az egyik aszisztens ismerősöm, azt mondta, hogy nem lehet gond.)


Én most teljesen tanácstalan vagyok és nem tudom, hogy mit is kellene csinálnunk. Igazából félek, hogy összejött a baba és lesz vaalmi baja. Oké, hogy most egy hétig nem próbálkozunk, de mivan akkor ha ,ár összejött???


Segítségetteket előre is köszönöm!!


2011. okt. 13. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam genetikán annó gyógyszerszedés miatt. Az valamilyen antibiotikum volt, ami a folsavháztartást felborítja, szóval ott tényleg gond lehetett volna. Ennek ellenére azt mondták, hogy a terhesség első pár hetébe még nem lehet baj belőle. Szóval nyugi!
2011. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ és a segítséget! Akkor ezek szerint, ha meég nem is biztos a terhesség, kicsi az esély, hogy valami baj legyen???!!
2011. okt. 13. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben, nekem azt mondta a doki, hogy ilyenkor nem az antibiotikum az ami bajt okoz, hanem maga a betegség.nekem lázam volt, és torokgyulladásom, nem maradt meg a baba.

Egyébként a mindent vagy semmit elv érvényesül, ha megmarad egészséges lesz, ha meg elmegy, akkor valószínű beteg lett volna.

Ne aggódj, minden rendben lesz! Egy felfázás azért csak nem olyan vészes, pláne ha lázas sem voltál.

2011. okt. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!