Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Akkor továbbra is...

Csajok! Akkor továbbra is pozitívnak látjátok a teszteket?

Figyelt kérdés

[link]


Én már semmit sem értek. Én írtam tegnap, akkor 10es erősségű 2 ugyanolyan tesztem volt. Halványan de pozitívat mutatott mindkettő.


Ovulációs tesztem (jósteszt) szintén pozitívat mutatott.


Es itt a mai tesztem, xepil 25-ös erősségű teszt, reggeli vizeletben.


En nagyon nagy jóindulattal mondanám rá hogy pozitív!!

3 perc a lelolvasasi idő. 3 perc alatt éppenhogy kezdett nagyin nagyon Halványan elszíneződni a teszt csík.


Ez amit láttok most ez 5 perces lelolvasasi eredmény.


Felette láthatjátok a mai ovu tesztemet!! Ott total erős a teszt csík!!


Ha jol számoltam tegnap azaz 15.én kellett volna megjonnie. De lehet 14.-én. +/- 1 nap.


Szóval mi lehet? Korai még nekem a 25-ös érzékenységű teszt?



2021. febr. 16. 06:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

Az x epil egy nagyon genge teszt. Én kipróbáltam, amikor már az orvos is megerősítette a terhességet. Még akkor sem volt egyforma erős a két csík. Pedig szívhang is volt is már.

Vegyél egy prediktort, vagy facelle tesztet. Akár délután is megcsinálhatod már őket. Le fog ugrani a második csík ;)

40+5hkm

2021. febr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Na bakker. Bevásároltam belőle még van 3 db xepil. 😃

Majd férjem elpisilgeti 😃

Oke veszek másikat! Köszönöm a választ! 😊


Azert hihetetlen amit írsz hogy már szivhang után is gáz volt az xepil.

2021. febr. 16. 06:36
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Viszont a jó hír, ha már az kimutatja a babát, akkor biztosan ott is van :)

Gratulálok :)

1-es voltam.

2021. febr. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Azert, ha az x-epilen ilyen szépen látszik az minden kétséget kizár, pont azért, mert az nehezen lesz pozi :) én nem vacakolnék egyéb tesztekkel csak azért, hogy határozottabbat lássak mivel a lényegen nem változtat :)

Ha téged mégis megnyugtatna egy rossmannos facelle kellene neked :)


Boldog babavárást!

2021. febr. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csajok! 1.utam a szemészhez vezet...én annyira de annyira nem latom egyértelműnek...amit ti annak láttok 😊
2021. febr. 16. 06:52
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
nem lehet ne abbahagyni ezt a csajozást?
2021. febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha esetleg egy férfi válaszolt nekem és lecsajoztam 😊
2021. febr. 16. 06:58
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Az x-epil nem gyenge, de miután 25-ös, természetesen halványabb még ilyenkor, mint egy 10-es. Én úgy voltam vele mikor terhes lettem, hogy amikor az x-epil is pozitív volt, na akkor vettem már biztosra. Ez egyébként egyértelműen pozitív, én ezzel ismételnék, hogy lássam hogy erősödik.
2021. febr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt sokkal erősebb az x-epil kimaradt után 3 nappal, predictoron a második csík majd leugrott a tesztről, sötétebb is volt a második. :D
2021. febr. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonlóan jártam bár nem ezzel a teszttel.

Amikor a második reggelinél is "volt valami", elmentem venni egy digitálisat, az már délutánibol is 3+os volt, azt mutattam meg a páromnak, előtte csak annyit mondtam, hogy lehet, hogy van valami, de biztosra akarok menni... az egyértelmű volt.

2021. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!