Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most használom először az ovu...

Most használom először az ovu tesztet szerintetek ezek közül mikor lehetett pozitív?

Figyelt kérdés

Már volt egy kérdésem ezzel kapcsolatban,( https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher.. )viszont pár napig még folytattam a tesztelést és egyáltalán nem láttam erősebbnek a második csíkot.


Akkor ezek közül melyik számíthatott pozitívnak?


[link]



2021. febr. 17. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján nincs ovud, legalábbis ebben a ciklusban. Valóban nem szabadna ilyen erős kétcsíkosnak lenni végig. Ovu utántól elégge halványka szokott lenni a tesztcsík. Nálad sajnos pozi közeli mind. Nekem ovu mentes ciklusban ilyen és akkor mindig késik is a mensi egy hetet.

Nézz meg még egy ciklust illetve, ha teheted ovu körül menj el dokihoz, uh-n fogja látni van e peteérés.

2021. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Sajnos egyik sem. Milyen hosszú a ciklusod? Facelle mutatja szerintem a legszebben az ovut. Egyszer használtam egy corax (talán) nevű tesztet (ugyan abból a pisiből), míg az teljesen negatív volt, a facelle full pozitív. Abban a ciklusban terhes is lettem. Lehet csak a teszt nem a legjobb.
2021. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok, Kérdező: 24 évesen 8 hónap sikertelen próbálkozás még nem olyan vészes. Néha lehetnek sajnos ovu mentes ciklusok, még teljesen egészséges nőknél is. 1-2 ilyen hónap miatt nem kell aggódnod, mert sokminden befolyásolhatja a ciklust.

A 11-es válaszoló nagyon jól leírta az egészet, még annyit tennék hozzá, hogy ha esetleg ki is derülne, hogy valami gond van, a legtöbb problémát gyorsan és hatékonyan tudják kezelni.

És tényleg nem akartam rád hozni a frászt, csak én így jártam a folyamatosan két csíkos ovu tesztekkel. Nem biztos, hogy nálad is gond van, de azért nem árt beszélni erről egy szakemberrel. Minden jót kívánok neked! :)

2021. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval teljesen egyetértek


Viszont nekem ugyanigy volt,és bementem a rossmannba,és vettem drágább ovulációs tesztet

Azt hiszem 5 db került 2500ftba,az az egy fajta mutatta meg..hogy mikor van pontosan ovum...a többi ovu teszt ugyanezt mutatta mint neked

Doktornőm ajánlotta a tesztet,és milyen jó volt,hogy rá hallgattam

Egyből sikerült a baba❤

Próbáld meg a drágább tesztet,és ha ez is igy mutatja,akkor keress egy szakembert

2021. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Facelle a teszt,megnéztem

Sok sikert❤🙏 Majd irj itt

2021. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Rendben mindenképp írok, és kipróbálok más tesztet is. :)
2021. febr. 18. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!