Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a párommal, eshetek...

Lefeküdtem a párommal, eshetek teherbe ebben az esetben ?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk a párommal természetesen használtunk óvszert. Mikor a párom elment az óvszerbe éreztem valami meleget kifolyni a nemi szervemből. Megnéztük az óvszer nem szakadt ki de én mégis parázok hogy mi lehetett az. Nem volt még ilyen. Lehetséges hogy kifolyt belőle valamilyen módon?

21/L



2021. febr. 17. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy az a felmelegedett síkosító+te?
2021. febr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem használtunk sikosítót.
2021. febr. 17. 21:25
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De az óvszeren van egy minimális... Szerinted mi az a ragadós cucc a csomagban?
2021. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom, de eléggé aggódom.
2021. febr. 17. 22:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszer vagy szakad vagy nem. Az pedig elég látványos. Egyébként ha az eltávolítás közben megnéztétek, akkor láthattátok hogy a sperma összegyűlt az erre való részen.
2021. febr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha nem szakadt ki az óvszer, akkor nem került beléd. Vízzel kell feltölteni a gumit, ha nincs rajta 1 kis lyuk sem, akkor nem történt baleset.


Esetleg nem most volt az ovud? Vagy nagyon jó volt a szex, s a huvelyvaladekod ebből adódóan sűrűbb lett, ami szinten távozhat.

A spermium amikor távozik akkor nem nyúlós, s nem selymes tapintású mint a huvelyvaladek, hanem inkább ragadós, “durva”.

2021. febr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Vízzel sajnos nem töltöttük fel, de miután kihúzta magát belőlem megnéztük az óvszert es nem szakadt el. De nem is volt benne annyi mennyiségű spermium mint amennyi szokott neki lenni a legelső alkommal mikor elmegy.


Ez a mensim vége után 2 nappal történt.

2021. febr. 17. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Látszana szerintem igy is ha kiszakadt. Ha meg nem volt ovulaciod, akkor kb.0,00001% ha ki is szakadt volna.

Szerintem ne parazz.:)

A spermium mennyisége sem mindig ugyan annyi.

Lehet még a mensid utozengese is. :)

2021. febr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszod :)

Bízom benne hogy nem történt baj

2021. febr. 17. 22:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nincs 100%-os védekezés, így átjuthat spermium, akkor is, ha nincs szakadás. De erre nagyon kicsi az esély.

Ha meg mensi vége után 2 nappal történt, akkor alapból kevés az esély a teherbeesésre.

Ez a meleg cucc jó eséllyel a szokottnál több hüvelyváladék + az óvszer síkosítója, szóval ne aggódj.

2021. febr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!