Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk a barátommal mensi után 4 nappal. Használtunk óvszert, de mikor elment akkor nem volt annyi mennyiség a spermából a gumiban mint amennyi az első alkalommal szokott neki lenni. Ahogy elment, kihúzta magát belőlem, megnéztük a gumit, nem szakadt el. Gondolom ha szakadt volna akkor azt látványosan látni. Viszont valami meleget éreztem kifolyni a nemi szervemből, ilyen még nem volt velem. Nagyon beparáztam hogy mi lehetett az. Síkosítót nem használtunk.

21/L



2021. febr. 18. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Az esélye a nullával egyenlő. Valószínű hogy csak a hüvelyváladék folyt ki belőled.
2021. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ma vana 6.napja hogy megtörtént az aktus, és én fájdalmakat érzek az alhasamon, mintha meg akarna jönni pedig még ahhoz van 14 napom. De lehetséges hogy már csak én képzelődöm az idegességtől
2021. febr. 18. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem.


Még ha gumi sem lett volna, de kétnaponta kiélvezi magát akkor se több az esélye 50% nál hogy teherbeesel. Annak meg hogy meg is marad, és be tud normálisan ágyazódni szintén nem több az esélye 50% nál.



Páromnak petefészekcisztája van mióta ismerem (2 éve).

Három hónap után összeköltöztünk, sosem használtunk gumit, mert utálja.

Fogamzásgátlót nem szedhet.


Jelentem eddig semmi!


Ja de, eddig kb háromszor előfordult egy 5-8 napos késés a mensijében és ennyi...

2021. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

"én fájdalmakat érzek az alhasamon,"


Az attól is lehet, hogy nagyon be lett verve.


Nálunk is vannak pózok amik után párom szenved, de amíg csináljuk addig meg imádja!

Pl: A fél lába a vállamon miközben könyökeim a feje búbján és görbül alattam mint egy kifli póz :D :D :D

2021. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem hiszem hogy terhes lettél.
2021. febr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ilyen hamar a terhességnek nincs semmi jele
2021. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.


Viszont ha úgy gondoljátok, hogy kiszakadt az óvszer, egész egyszerűen tele kell ereszteni vízzel. Így a legkisebb lyuk is látszódni fog, hisz ki fog szivárogni rajta a víz.

2021. febr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nincs semmi baj.
2021. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!