Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor esik le a hő mensi előtt?

Mikor esik le a hő mensi előtt?

Figyelt kérdés
olvastam hogy menstruáció előtt lesik a hő. de mennyivel előtte? ez az első hónap, hogy mérem a hőmet. holnapra nem várom, a mai hőm megegyezik a tegnapival
2021. febr. 19. 05:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél változó,saját magadnak kell kitapasztalni. Van akinek 1-2 nappal korábban,van akinek csak menstruáció közben.

Nekem volt már,hogy fokozatosan esett le 2-3 nappal menzesz elött és volt olyan is,hogy menstruáció 3.napján. erre még nem lehet alapozni,hogy neked nem esett ma le. Jónak jó,csak ettől még nem biztos,h baba van.

2021. febr. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem menstruáció második napján kezdett általában leesni. De volt olyan, hogy 2 nappal előtte. Ez ciklusonként is változhat. 10hkm
2021. febr. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem változó.Van hogy menstruáció előtt 1 nappal vagy menstruáció 2,3 napján.
2021. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon változó. Nekem a legtöbbször előtte egy nappal esett le, d eolyna is volt, hogy már olyan 3 nappal előtte lassanként.
2021. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem általában 1 nappal előtte, de ahogy mások is írták, ez nagyon egyéni
2021. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég egyéni, de azért egyénenként aránylag fix. Pár ciklus után kitapasztalod neked hogy szokott lenni. De nyilván akadnak eltérések. A hőgörbe továbbra sem alkalma terhesség megállapításra, vagy feltételezésre.
2021. febr. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!