Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes a negatív a...

Lehetek e terhes a negatív a teszt?

Figyelt kérdés
Január 31 én volt pe.m akor voltunk együtt a párommal. Február 14 re vártam a mesrtum 1 napot keset aztán 2 napig volt még de az sem élénk piros volt hanem barnás és 3 napra már csak egy két csep barnazasom volt. (Nekem 5 napos szokot lenni a mensim.) csinált tesztet de negatív lett. Vajon terhes lehetek kicsit fáj néha a mellém azt érzem nehéz és görcsöl a hasam meg mindig.

2021. febr. 19. 18:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Számunkra mindenképp.
2021. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom ilyen még nem volt pedigar 2 gyerekem is van és mind kettővel elmaradt a menstruációm.. Sőt a tesztek is mindig egyből pozitívak lettek. Tervezet baba lenne mert szeretnénk egy 3 dik kis babocat de a Kis fiammal is 1 év kellett mire sikerült.
2021. febr. 19. 20:18
 3/20 anonim ***** válasza:
50%

És mi mégis így az interneten keresztül honnan a pék fa... izé... füléből tudjuk, sikerült-e teherbe ejteni a villanyszerelőnek? Vagy a postásnak?

Tudod mit?

Tudom, nehezen hihető, de ha hozzányomod a hasadat a monitorhoz, akkor megpróbálok a spirituális kezemmel átnyúlni, és kitapogatom, betalált-e a kis ondósejt.

2021. febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Írd le magyararul is a kérdésed lányom...
2021. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

Mit nem értesz?

Megbaszták, negatív a teszt de szarul van tehát azt hiszi terhes.

2021. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Most komolyan ti hülyék vagytok.. Mi f.. Sz vagytok ide jelentkezve ez nem az a csoport ahova épp ti tartozok.. A ti csp neve elbaszot f.. Szól!!!
2021. febr. 19. 21:35
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
jajj Rozi... nagy a baj a fejedben
2021. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Neked van baj a fejedben nem itt kell kielni a vagyaitokat mert lehet épp titetek a kutya sem b+. És így könnyű okoskodni hogy neveteket nem vállalatok.. Elég szánalmas egy eberekel vagytok csak abban reménykedem hogy utodotok nincs!! :)
2021. febr. 19. 21:48
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"Neked van baj a fejedben nem itt kell kielni a vagyaitokat"

nekem nincs!

és nem a vágyaimat élem ki!

Segíteni szeretnék, de nem tudod leírni rendese, hogy mi a probléma!

2021. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Láttad mi a kérdés? A sötét betűvel írt és kérdőjel a vége?? De újra leirom hát ha így könnyebb neked, LEHETEK E TERHES HA NEGATÍV LETT A TESZT?? Aztán olvas az alatta lévőt is hogy újra megersd, de ezek után nekem elege kellemetlen ez a csp azt hittem értelmes emberek vannak akik talán több tapasztalattal rendelkeznek mint én, de ugy látom hogy itt csak kifigirazni tudják az embereket!!
2021. febr. 19. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!