Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha babát szeretnénk baj az...

Ha babát szeretnénk baj az alacsony vérnyomás? 95/53?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
egész nap alszol?:-)))))))))))
2010. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne! Pontosan nem tudom, hogy nekem mennyi volt a terhesség előtt, de alacsony. Most van 91/58 körül.
2010. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát elég fáradékony vagyok az biztos :)
2010. aug. 17. 13:43
 4/9 anonim ***** válasza:
nem hinném, max hajlamosabb vagy megszédülni....én pl gyakran szédelegtem, ha hirtelen álltam fel, mert nekem is alacsony, de pl terhesség alatt ez elmúlt (ki érti?)....egyébként azt hallottam h nagyjából az a fontos, h ne ingaadozzon, ha alacsony valószínűleg megtanultál vele élni és neked ez a normális....szerintem nem kell aggódnod
2010. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az alacsony vérnyomás nem gond, ne aggódj.
2010. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom,hogy a magas nem jo.
2010. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. aug. 17. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem világéletemben alacsony volt a vérnyomásom (90/60), mégis van 4 egészséges gyerekem. Terhesség alatt jobban oda kellett figyelnem, hogy eleget igyak,ne álljak egy helyben sokáig, kerüljem a zsúfolt helyeket... Ha valahová indultam, mindig vittem magammal egy üveg előre behűtött vizet és egy nedves kendőt a tarkómra. Csupán ennyivel volt más, mint másnak (mondjuk, nyáron a többi kismamának is ajánlottak ezek a dolgok). Ha szédülni kezdtem, gyorsan leültem, ha itthon voltam, lefeküdtem. Még a szülés alatt és utána is csak 110/80-ig ugrott fel a vérnyomásom :))
2010. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig alacsony volt, es most aterhesseg alatt is mulkor a vedono 90/50et mert. Semmi bajom, nem erzem rosszul magam es nem szedulok. Szerintem az alacsony jobb mint a magas!
2010. aug. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!