Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek e a tesztnek? (...

Hihetek e a tesztnek? ( Predictor Early) menzesz előtt 5 nappal csináltam, a papíron 96% ot írt így. Elgondolkoztam,hogy vajon nem csináltam e meg túl hamar illetve hogy mennyire megbízható ez a teszt?

Figyelt kérdés

Az aktus 02.03.-án volt azóta eltelt 18 nap. ( 30-31 napos ciklusaim vannak)

Mekkora gond ha nem reggeli vizelet volt hanem délutáni?

Rosszul rápisilni csaknem tudok :D rögtön kijött az 1 csík ami után ha úgy van jön a 2.

Olyan lehet hogy túlságosan elázott és hamis az eredmény? Mer olvasgattam itt pár emberről akinek hamisat mutatott.

Illetve ha nem ez, melyik tesztet ajánljátok? ( ClearBlue-t nem szeretnék)

Gondoltam ha nem jön meg akkor vennék meg 1 et vagy előtte 1-2 nappal.



2021. febr. 22. 14:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam most és negatív lett, így akkor már bízok abban hogy esetleg már a holnap folyamán megfog jönni. Olyan nincs h nagyon eláztattam és azért hamis lenne? A lényeg hogy 1 csík mindenképp megjelenjen, nem? Mostmár 2 negatív teszt igazol meg jó sok ember szóval szerintem mostmár tényleg igaz az eredmény :)
2021. febr. 25. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!