Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérkezett a férjem sperma...

Megérkezett a férjem sperma vizsgálatának eredménye. Ránéznétek?

Figyelt kérdés

Van már egy gyermekünk, aki pikk-pakk sikerült.

A második babával már egy éve próbálkozunk. Januárban kezdtük velem a kivizsgálást, nálam eddig minden oké. A férjem eredménye ma érkezett meg.


Azt mi is látjuk, hogy nagyon rossz. Milyen folytatásra számíthatunk ezek után? Van ebben tapasztalatotok?


Hívogatom a dokit folyamatosan, de nem sikerült eddig még elérnem, és hát jó lenne pár biztató szó, mert elkeseredtünk.


[link]


Volt valaki hasonló helyzetben? Mik a következő lépések? Hogyan lesz ezután?


Köszönöm szépen!



2021. febr. 24. 16:02
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
79%

Ne aggódj, lehet rajta javítani, nem kell rögtön beültetésre rohanni. Főleg, hogy van már egy gyerek, tehát nagy gond nem lehet.

Első körben meg lehet próbálni vitaminok szedését, de ha az nem segít, akkor gyógyszeres, injekciós kezelés vagy kisebb beavatkozás is segíthet, amennyiben kiderül az ok.


Nálunk 600 ezer spermaszám miatt lombikot javasoltak, de nem mentünk. Kiderült, hogy kétoldali herevisszér okozza a rossz eredményt, amit meg lehet műteni. Erre készültünk, de végül a műtét előtt spontán lett baba 3,5 év után.

2021. febr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori manapság a herevisszér, attól is lehet. Nekünk is van már egy gyermek, második nem akart ósszejönni. Emiatt. Megműtötték a férjem, elsőre sikerült. Uh-n derült ki.
2021. febr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm, erre a visszér dolognak utána fogunk járni.

Semmi jele nem volt, csak az Uh mutatta ki?

2021. febr. 25. 07:08
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jele, csak uh mutatta ki
2021. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%

#11 vagyok


Nálunk sem volt semmi jele, UH-on derült ki. (A baloldali visszér a leggyakoribb. Férjemnek kétoldali van.)


Szerencsére kezelhető. 3-féle műtét közül választhat, hogy melyik a szimpatikusabb neki.

2021. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
49%

1 vagyok....

Nem ertem minek szavaztok le..

Nekem a holgy mondta akiknek meheszetuk van hogy sokat tud segiteni a sperma minosegen is..

Ez a ti bajotok hogy rogton lombik meg nem fog sikerulni stb...

Miert nem lehet az ilyen parokat termeszetes dolgokkal segiteni? De most komolyan....


Ezt is leszavazhatjatok felolem

Nekem akkor is ez a velemenyem. En inkabb termeszetes dolgokkal probalom segiteni eloszor a termekenysegunket...

2021. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Ne foglalkozz velük! Nem tudom, hogy kinek nem tetszett a hozzászólásod, számomra hasznos volt. És köszönöm szépen!

2021. febr. 25. 13:22
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

#16: A méhpempő spermaszámra és minőségre gyakorolt hatása a legoptimistább tanulmányok szerint is legfeljebb +30%. A kérdező férje még +300%-kal se lenne kisegítve, így 3 hónapnyi méhpempő eszegetés helyett rendes urológiai és belgyógyászati diagnózisra van szüksége, mert nagyobb probléma áll a háttérben, mint amit bármilyen méhpempő kezelni tudna.

Tudom hogy jó szándékkal írtad amit írtál, de ettől még nem hasznos, mint javaslat.

2021. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
94%
Szia... hasonló sperma értékekkel 2 év várakozás utan.... mindnek reményt elveszítve álltunk erthetetlenu hogy miért.... 2020. 10.hónapba csináltattuk a sperma tesztet. Most 4 hónapos terhes vagyok... vagyis a teszt utáni hónapban sikerült a baba. Ne add fel... imádkozz érte. Szurkolok
2021. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Kedves 19-es!

Nagyon bízom a csodában. ♥️

Természetesen továbbra sem hagyjuk abba a próbálkozást. Viszont mindenképp kiderítjük h mi okozza ezt a rossz eredményt.

2021. febr. 26. 23:49
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!