Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megérkezett a férjem sperma...

Megérkezett a férjem sperma vizsgálatának eredménye. Ránéznétek?

Figyelt kérdés

Van már egy gyermekünk, aki pikk-pakk sikerült.

A második babával már egy éve próbálkozunk. Januárban kezdtük velem a kivizsgálást, nálam eddig minden oké. A férjem eredménye ma érkezett meg.


Azt mi is látjuk, hogy nagyon rossz. Milyen folytatásra számíthatunk ezek után? Van ebben tapasztalatotok?


Hívogatom a dokit folyamatosan, de nem sikerült eddig még elérnem, és hát jó lenne pár biztató szó, mert elkeseredtünk.


[link]


Volt valaki hasonló helyzetben? Mik a következő lépések? Hogyan lesz ezután?


Köszönöm szépen!



2021. febr. 24. 16:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdjen el tesztoszteront adni. Az nagyon jó lesz rá.
2021. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet!

Immunológiára is van beutalónk. Ott ha jól tudom, nézik majd a tesztoszteront is.

2021. júl. 1. 21:10
 33/36 anonim válasza:
52%

Kedves Kérdező,


köszönöm a válaszod. Nálatok február óta nagyon nagy a számbeli változás, :) ezt olvasni olyan reményteljes. Nálunk a fő probléma a morfológiánál van, deformált fej és farok. Kiváncsian várjuk mi is a három hónap utáni eredményt, bízakodunk.


a legjobbakat kívánom én is Nektek! ♥️

2021. júl. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:

Kedves Kérdező,


33-as vagyok, szurkolva érdeklődnék, hogy történt változás/javulás azóta nálatok? Mi most október elején megyünk vissza újranézetni, azóta is tartunk mindent, amit elkezdtünk a jobb eredmény érdekében.

2021. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Szia 33-as!


Sajnos semmi változás. Most a méhpempőt szeretném kipróbálni. Hátha!

Most kis szünet következik a kivizsgálásokban. Lassan újra dolgozni kezdek, és nem jó ómen az első pár hónapban elkéretőzgetni vizsgálatokra, de jövőre újult erővel folytatjuk, és addig is bízunk a csodában.


Nagyon drukkolok nektek! ❤️

2021. szept. 20. 21:57
 36/36 anonim válasza:

Én is kívánok Nektek sok türelmet és erőt, a méhpempőt mi is próbáltuk, ha lehet elsősorban méhészetből vegyétek, bárcsak az is a hasznotokra válna.


Sok jó élményt a munkahelyen is.

Bízzunk mindannyian a csodákban!❤️

2021. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!