Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szedjek, elég a folsav?

Mit szedjek, elég a folsav?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok terhes, de elkezdtünk próbálkozni.
2008. dec. 3. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim teherbe eses elott mar 2 honappal javasolta folsavat.En szedtem...es minden OK volt,vitaminokat szerintem jobb szedni mikor mar terhes vagy,ugy is akkor van ra a szervezetnek nagyobb szuksege.

Sok sikert!

39 hetes pocis


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2008. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én pont most voltam dokinál, nekem a Femibion folsavat ajánlotta. Mi is még csak próbálkozunk.
2008. dec. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszadó vagyok:

Örömmel tudatjuk, hogy már Magyarországon is vény nélkül kapható a patikákban a biológiailag aktív folsavat is tartalmazó magzatvédő multivitamin, a Femibion®.

A legfontosabb magzatvédő vitamin a folsav, mely a szervezetben biológiailag aktív folsavvá alakul, ez a METAFOLIN®, melyet a Merck Gyógyszergyár innovatív úton állított elő.

A folsav nélkülözhetetlen a sejtosztódáshoz, ezért hiányának szerepet tulajdonítanak a magzati fejlődési rendellenességek létrejöttében.

A hagyományos folsavat a nők több mint 50%-a nem képes átalakítani teljes mértékben biológiailag aktív folsavvá.

A METAFOLIN®-t = biológiailag aktív folsav

minden nő szervezete képes felhasználni,√

döntően ez a szervezetben előforduló folsavforma, √

közvetlenül hasznosítja a szervezet. √

A femibion® 800 szedését a gyermekvállalás előtt legalább 1 hónappal érdemes elkezdeni, hogy kellő időben megfelelő védelmet nyújtson a magzat fejlődéséhez.

A femibion® 800 Folsav plusz METAFOLIN® multivitamin komplex 12 féle vitamint és jódot is tartalmaz az ajánlásoknak megfelelő mennyiségben.

A femibion® 400 Folsav plusz METAFOLIN® DHA-t tartalmaz, mely a szoptatás során bejut az anyatejbe.

A DHA (docosahexansav) többszörösen telítetlen omega 3 zsírsav, mely a várandósság 2.trimeszterétől nélkülözhetetlen a magzat, majd a születés után az újszülött agyfejlődéséhez és növekedéséhez.

Klinikai vizsgálatok által igazoltan segíti

a figyelem fejlődését, √

a mozgás fejlődését √

a látásélesség kialakulását. √

A femibion® termékcsalád a gyermekvállalás gondolatától a várandósság első trimeszterének végéig, valamint a második trimesztertől a szoptatási időszak végéig védelmet nyújt az anyának és a babának.

2008. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!