Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Február 14.-en kellett volna...

Február 14.-en kellett volna megjönnie de nem jött meg. Nagyon örültem csinaltam tesztet nem is egyet de sajnos mind negativ. Szerintetek tul korai lehet még? Vagy valami más a baj?

Figyelt kérdés
Előre szeretnék szolni hogy csak normális válaszokat szeretnék. Köszönöm.
2021. márc. 2. 14:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valami más a baj. Nekem is pont aznap kellett volna megjonnie és már előtte pár nappal pozitív volt a teszt.
2021. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták hogy még lehet tul korán teszteltem. Mert ismerösömnek is 2honap késés után mutatta csak ki a teszt.
2021. márc. 2. 14:39
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció előtt 1-2 nappal is halvány pozitív, 2-3 nap késés után pláne. Nem vagy terhes.
2021. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy már kimutatta volna. Akkor teszteltél volna korán, ha még nem is késett volna (mint én, de a mai tesztek már késés előtt is kimutatják) Én már azóta orvosnál is voltam és még is erősítette, hogy terhes vagyok.
2021. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy tul koran? Azert februar 14 nem ma volt. Ha terhes lennel, ha a keses napjan esetleg nem is, de ra 3-4 napra biztosan kimutatta volna mar a teszt. Biztosan nem vagy terhes sajnos, valami mas lehet a hatterben.
2021. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes
2021. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes. Legkésőbb késés után 5 nappal pozi lesz a teszt. A barátnőd tudatlan, ott más gond volt.

Ennyi idő után kizárhatod a terhességet.

2021. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha több tesztet is csináltál már akkor menj el Hcg vérvételre.Az biztos mutatja ha terhes vagy bár kétlem de próba szerencse
2021. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem január 31.én kellett volna megjönnie. Csináltam február 3-án. És 6.an is tesztet és mind negatív lett. 13.án csupán azért csináltam tesztet mert amikor öltöztem éreztem kicsit fáj a mellém, meglepetésre pozitív lett. :)
2021. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szoval azt mondod hogy ne adjam fel a remenyt?
2021. márc. 2. 19:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!