Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 22-23-ra nem várjátok,...

Akik 22-23-ra nem várjátok, hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 11:42
1 2 3
 1/29 eszo ***** válasza:
100%

szia!


én nehezen..oly annyira, h ma reggel teszteltem is egyet..bár nem tudom minek..elborult az agyam :-)) persze nega lett!!


tünetem annyi, hogy sűrűn járok pipilni és estére felpuffad a hasam..tegnap és tegnapelőtt d.u. is volt hőemelkedésem 37' ..remélem lesz vmi! :-))


Te?

2010. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Én jól, mert nem agyalok rajta naphosszat, igazából nem is nagyon foglalkozom vele. Annyi minden más van most ami leköt. Aztán majd kiderül mi a helyzet, úgy is repül az idő, hipp hopp 23-ra lesz. Attól csak rosszabb lenne, ha evvel stresszelném magam minden nap.

Te is kicsit próbáld elterelni a gondolataid, és nem lesz ilyen lassú a várakozás. Majd azért írj egy hét múlva, hogy mik a fejlemények. Drukkolok!

2010. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

nálam semmi tünet,kicsit aluszékony vagyok, de ez nálam nem újdonság:D

a negatív neszt még nem tuti, úgyhogy ne add fel kedves eszo:)!

2010. aug. 18. 12:44
 4/29 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is 22-23.-ra nem várom.

Ma reggel mértem a hőm 37 fok; erre felbuzdultam és teszteltem egyet, de negatív lett... :( Amúgy tegnap egész nap hányingerem volt és reménykedtem/reménykedek! Annyira elkeseredtem a teszt után!

2010. aug. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 eszo ***** válasza:

ja, nem adtam fel méég..tudom, hogy korai volt..és neked is kedves utolsó!!

én már úgy vagyok vele, hogy amíg nem jön meg, addig semmi sincs veszve!!fő a pozi gondolkodás!!

én is aluszékony vagyok amúgy,,most is mialig bírom nyitvatartani a szemem!

2010. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

sziasztok,

nálunk az a helyzet, hogy van már egy kisfiam, jövőre tervezzük a tesót, megszakításos módszerrel "védekezünk", ha jön, hát jön elven vagyunk...eddig még sosem gondoltam, hogy terhes lehetek, (20 hónapja csináljuk így, mióta megvan a fiam) de 1 hete nagyon furán érzem magam...más helyzetben azt mondanám, hogy még korai lenne tünetekről beszélni, de utoljára akkor voltam így, mikor a fiam megfogant. Fáj, szúrkál a hasam, egyre érzékenyebb a mellem, még émelygek is....aztán lehet, h bebeszélem csak. ma teszteltem és negatív lett, de csak hétvégére várom/nem várom a menszim.

2010. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 eszo ***** válasza:

különben ez a legrosszabb időszak..legalábbis nálam..ilyenkor máson sem jár az eszem..menzi után csak várja az ember a pé-t, de miután megvolt..olyan nehezen telik el az a 2 hét, hogy az vmi oltári!!


már megfogadtam, hogy erre az oldalra sem kéne feljárni, de nem bírom ki!:-))

2010. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
én pontosan ugyanígy vagyok:) pé után már csak azt várom mikor tellik le a 2 hét..borzasztó nehéz
2010. aug. 18. 14:26
 9/29 anonim ***** válasza:

Akkor én még kezdő vagyok, mert nekem ez az első és lehet utolsó hónapom így... :( A párom azt mondta, hogy ha most nem jön össze, várjunk még egy évet / 23.-án kezdek dolgozni + utolsó év fősulin /. De én annyira szeretném! Most mértem a hőm, az 37,2. Annyira remélem, hogy ez a negatív teszt, csak azért volt, mert korai volt a tesztelés... 2 napja émelygek is, a melleim megnőttek, a hasam szurkál. Remélem nem csak álterhesség!!!

13:11-es voltam

2010. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

utolsó, nagyon drukkolok Neked (is), ha ennyire szeretnéd!!!!Reméljük baba van!

Nekem valószínüleg nem (a gyerekes vagyok, akinek már van 1), mert tegnap voltunk együtt a párpmmal, és utána picit véres volt, ez a menszim előjele szokott lenni, de továbbra is terhes tüneteket produkál a szervezetem, bár már szinte egyértelmű, hogy csak beképzeltem a tesót...:/

2010. aug. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!