Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik 23-24-5re nem várjátok,...

Akik 23-24-5re nem várjátok, hogyan bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
Nekem holnap nem lenne itt az ideje. Állandóan WCre járok, hogy barnázok- e már. Pár nappal előtte már barnázgatok általában. Ma azonban nagyon jól vagyok, semmi bajom. Mintha egy teljesen átlagos nap lenne. Nálatok mi újság?
2009. júl. 22. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én 27 re nem várom de sztem babás vagyok

bár már nagyon várom a hétfőt- megfogadtam hogy legalább még egy hetet várok a teszttel:)

2009. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
en 24 re nem varom,nem tudom hogy miert de en ugy erzem hogy baba van a dologban ugyanis sajat magamhoz viszonyitva egesz masok a tuneteim mint mult honapban amikor megkaptam. peteeres utan kb.4-5 nap elkezdtek fajni a melleim a mehem es a petefeszkem szurkalt, hol egyik hol masik de valamelyik mindig azota anyi valtozott hogy a melleim tovabra is fajnak de a mehem ugy mint mikor mar meg van illetve attol egy kicsit jobban.azert vagyok benne biztos mert nekem egyaltalan nem ilyen amikor meg kapom pl.a melleim olyankor kicsit fajnak most meg neha elviselhetetlenul a mehem meg egyaltalan nem de most meg szinte allandoan .meg azt tudni kell hogy nekem mar egy lanyom van.
2009. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is hétvégére nem várom, de nem érek semmit - se jót, se rosszat. Ez az első próbálkozós hónapunk. Igyekszem nem túlzásosan beleélni magam, de nem könnyű.
2009. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekünk ez a 11. hónap. Januárban volt egy koraterhességem, de nem tudott beágyazódni. Azóta nem nagyon foglalkoztam a teerbeesés gondolatával. Persze szeretkeztünk, de csak akkor, amikor jól esett. Nem számolgattunk és méricsgéltünk.

Most csak az a fura, hogy semmi előjel nincs, hogy megjönne.

Januárban ilyenkor már voltak terhességi tünetek, most az sincs.

Igyekszem nem újra rágörcsölni a témára, csak hát érdekel, mások hogyan élik meg a várakozást.

2009. júl. 22. 15:43
 5/15 anonim ***** válasza:
masodik is en vagyok. tehat ez senkinel es meg ket terhesseg sem lehet egyforma mivel nekem az elsonel a elmaradt mensi elott semmien tunetem nem volt de tenyleg semmijen csak kb 2 honap utan e akkor mar rendessen most meg ezt mar nem tudom hogy mi, de teljessen mas az egesz.
2009. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én péntekre nem várom, égnek a mellbimboim és ma egy kicsit görcsölt a méhem de elmulott, most délután neg lett a tesztem. bvagy koari volt vagy nincs baba már 32 honapja.
2009. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én mára v holnapra nem várom már egy éve! Nekem ugyanazok a tüneteim mint menszikor. De azért kicsit reménykedem. Nektek is kitartás kedves csodára várók!
2009. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Eddig még semmi mensire utaló jel nincs. Reménykedek...
2009. júl. 23. 15:16
 9/15 anonim ***** válasza:
reméljük nem is lesz! drukkolunk neked! majd azért írj, h mi van veled/veletek!
2009. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nekem leesett a höm, a mellbimboim égnek de annyira fáj a hasam hogy más hánytam is, elvileg mára várom.

32

2009. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!