Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt délelőtt...

Ovulációs teszt délelőtt pozitív, délután negatív? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az orvosom kérésére naponta 3mat kell csinálnom. A 12.ciklusnapon UH-n 14mm tüsző volt, ma van a 16.ciklusnapom és a doki által számított ovu napja is, és a délelőtti tesztem pozitív is lett, még az alkalmazás is azt írta rá, viszont a délutáni halványabb sokkal. Igaz már baromira kellett pisilnem alig tudtam kivárni, a megszokott időpontot...

ovu nyák tegnap óta van.

[link]



2021. márc. 5. 15:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hellóa!!Mi lett azóta??

Bejött a tesztelés?

2021. ápr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szia! Hát nyomon tudtam követni vele az ovut, és progi vérvétel is igazolta hogy volt. De baba nem lett, viszont azt tudom, hogy probléma van velem és azért, most éppen ennek eredményére várok, hogy miért nem leszek terhes csak évente 1x és az is elmegy... pont ma megyek dokihoz, hogy megnézzük van e most peteérés :) (mert nem mindig van)
2021. ápr. 1. 08:51
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha még nezed a fórumot, en szívesen olvasnam mi lett, megtalaltak mi vagy mi volt a probléma?
febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!