Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek ebben az...

Mikor teszteljek ebben az esetben ha rendszertelen a menstruációm?

Figyelt kérdés
Január 31-én jött meg utoljára, viszont hosszú ciklusaim vannak. Február 22-én voltam nőgyógyásznál ekkor volt egy 18 mm-es tüszőm és 24-én éreztem erős szurkálást azon az oldalon. Tehát ha akkor volt ovum elvileg ma van a 10.dpo. Mondjuk február 21-én voltunk utoljára együtt a férjemmel, 3 nappal ovu előtt, tudom így sok esély nincs de hátha. Hőmet mérem és végig fent van szóval ovu tuti volt.

2021. márc. 6. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják, 2 héttel az aktus után már kimutatja a teszt. Én pár napot várnék még.
2021. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi jan 28 00:30 kor voltun együtt ovu 31.én volt és elindult, csak nem lett szívhang, de sokaknak sikerül nekem így alakult, 9dpo délután kezdett + lenni a tesztem.
2021. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tutira akarsz menni akkor 19 nappal aktus után. Ha tegyük fel aktus napján volt ovu akkor 9 nappal később 10es tesztet már lehet próbálni, de az soha nem lesz 100% tehát értelmetlen. 14 nappal ovu után már lehet biztos eredmény.
2021. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam ma reggel egy Gabriel tesztet, de teljesen negatív. Ma van a 14.nap az utolsó együttlét óta, de ovum szerintem kb 3 nappal utána volt úgyhogy szerdán vagy csütörtökön még csinálok egy tesztet ha nem jön meg és akkor már tuti az eredmény. Reggeli hőm 36,6 volt csak ma reggel, többi nap 36,8 volt. Kisfiammal ilyenkor már 36,9-37,1 volt.
2021. márc. 7. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!