Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elegge rendszertelen a menzesz...

Elegge rendszertelen a menzeszem, igy mikor teszteljek? Nem tudom, h mikor kene megjonnie.

Figyelt kérdés

28 + - nehany napos szokott lenni a ciklusom. Neha megjon 2 nappal korabban, neha 2-3 nappal kesobb, de sokszor idoben.

Ovuteszt szerint (aminek nem tudom h mennyire hihetek) 12 napja volt ovulaciom. Ma vagyok a ciklusom 29. napjan.

2 napja elkezdett gorcsolni a hasam, es vereztem egy nagyon picit...azt hittem megjott.. Tegnap este is haat, gorcsolesnek nem mondanam, mert annal gyengebb volt, es kicsit barnaztam. Ma még semmi. De igazabol nem is erzem magam jol. Nem jo a kozerzetem, kicsit hasmenesem van, tegnap hoemelkedesem volt..es faradtnak erzem magam..

Bar semmim se faj, lehet csak bujkal bennem valami, viszont csinalnek egy tesztet... De mikor? Meddig varjak vele?



2015. nov. 4. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Csinald meg akar most is :) Ha negativ 1-2 nap mulva ismeteld meg.
2015. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
max 2 napot várj ha tényleg 12 napja volt ovud!!
2015. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-3 nap múlva nyugodtan tesztelhetsz már, ha úgy vesszük, hogy az ovuteszttel kb. jól lőtted be az ovu idejét.
2015. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A ciklusom 14.napjan az ovutesztem halvany volt..3 nappal kesobb (12 napja) erosebb volt mint a kontroll..rakovetkezo nap mar halvanyodott. Ebbol gondolom h 12 napja lehetett ovum, de nem tudom mennyire megbizhato a teszt..es menszeszem még nem jott..
2015. nov. 4. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:

azért nem jött még mert még nem is késik!!

nem úgy van ,hogy a pozitív ovu teszt első negatív napon van ovu??

mert akkor még van 3 napod!

2015. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!